• Туалетне крем-мило Lucky Day Baby з екстрактом алое без запашника

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1090584 Закінчився
23,95 грн
Купити
  • 350 г
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Дитяче крем-мило дбайливо очищає шкіру, зберігаючи ії природну м'якість. Для використання нанесіть на вологу шкіру, помассажуйте, змийте водою. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Зберігати при температурі не нижче -5°С і відносній вологості повітря не вище 75%. Країна-виробник: Україна.
Склад: натрієві солі жирних кислот харчового жиру, пальмової та пальмоядрової олії, ПЕГ, каолін, дитячий крем, двоокис титану, екстракт алое, трилон Б, ВНТ.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 січня, 2018
нормальное для мытья рук
16 серпня, 2017
Хорошее мылко. Пользуемся всей семьей. Не сушит кожу, легко пенится.