• Засіб для купання + піна для ванн Dr. Santé Baby Солодких снів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 990673 Закінчився
55,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 500 мл
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Водні процедури малюка можна перетворити у веселу розвагу із пухнастою піною. Дитячий засіб для купання + піна для ванн чудово підійде для шкіри навіть найменших з мерших днів життя. Піна ніжно очищує шкіру малюка. Не містить SLES, SLS, парабенів, барвників. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Гарна пінка, використовуємо і як гель, і як мило. У малих чутлива шкіра, часто подразнення, а від цього засобу все люкс, навіть покращує ситуацію.