• Пустушки Babydream Slimline silikon 3р

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 996651 Закінчився
45,46 грн  64,95 грн
Купити
  • 2 шт
Цільова аудиторія:
Анатомічна форма пустушки Babydream Slimline silikon підтримує природній розвиток щелеп. Виготовлені з високоякісного поліпропілену та силікону, не містять біфенол-а (ВРА). Розмір 1 призначений для малюків з невеликою вагою від 0 до 6 місяців, розмір 2 призначений для малюків з середньою вагою віком від 6 до 18 місяців, розмір 3 - для малюків від 18 місяців. Дитячі щелепи ростуть повільніше, ніж тіло. При розробці серії пустушок Slimline особлива увага приділялась тому, щоб пустушка була мінімального розміру. Завдяки екстра вузькій формі пустушки мінімізується тиск на щелепи та зуби, більше місця для язика дитини. Країна-виробник: Китай.
Склад: поліпропілен, силікон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 листопада, 2017
Хорошее качество пустышки, нравится малышке
19 липня, 2017
Хорошее качество, на долго хватает
9 червня, 2017
зручні у використанні, малюк їх любить
9 травня, 2017
хороша пустушка . виготовлена з безпечного матеріалу.