• Соски Babydream Trinksauges silikon milch (0-6 місяців)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 996665 Закінчився
49,95 грн
Купити
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Соска підходить для пляшок Babydream та NUK з широким горлом та анатомічної форми. Екстра широкі краї добре закривають пляшку та запобігають витікання рідини. Розмір соски №1 рекомендується для малюків з невеликою вагою віком до 6 місяців. Розмір соски №2 рекомендується для малюків з середньою та великою вагою під час усього періоду годування. Конструкція соски передбачає наявність спеціального клапану, що вирівнює тиск всередині пляшки під час годування. Це запобігає поглинання дитиною повітря та зменшує вірогідність виникнення кольок. Склад: силікон. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?