• Соски Babydream Trinksauges silikon milch (6-24 місяців)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 996679 Закінчився
49,95 грн
Купити
  • 2 шт
Цільова аудиторія:
Соска підходить для пляшок Babydream та NUK з широким горлом та анатомічної форми. Екстра широкі краї добре закривають пляшку та запобігають витікання рідини. Розмір соски №1 рекомендується для малюків з невеликою вагою віком до 6 місяців. Розмір соски №2 рекомендується для малюків з середньою та великою вагою під час усього періоду годування. Конструкція соски передбачає наявність спеціального клапану, що вирівнює тиск всередині пляшки під час годування. Це запобігає поглинання дитиною повітря та зменшує вірогідність виникнення кольок. Склад: силікон. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 грудня, 2017
Для этого возраста идеально подходят.
21 серпня, 2017
Комплект то что надо, довольны
28 липня, 2017
Чудові сосочки, якість на висоті. Тільки чомусь на 10 грн вже подорогшали.
25 червня, 2017
удобно когда есть на смену, ребенку вроде нормально с ними
15 червня, 2017
соски дуже зручні