• Соски для пляшки Babydream Silikon milch (6-24 місяців)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 996672 Закінчився
59,95 грн
Купити
  • 2 шт
Цільова аудиторія:
Соска підходить для пляшок Babydream та NUK з широким горлом та анатомічної форми. Екстра широкі краї добре закривають пляшку та запобігають витікання рідини. Розмір соски №1 рекомендується для малюків з невеликою вагою віком до 6 місяців. Розмір соски №2 рекомендується для малюків з середньою та великою вагою під час усього періоду годування. Конструкція соски передбачає наявність спеціального клапану, що вирівнює тиск всередині пляшки під час годування. Це запобігає поглинання дитиною повітря та зменшує вірогідність виникнення кольок. Склад: силікон. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 листопада, 2017
Хорошие, качественные соски, рекомендую
20 жовтня, 2017
Понравилось качество.
4 серпня, 2017
Хорошие соски для бутылки, радует качество и цена
27 червня, 2017
Хорошая форма и высокое качество материала!
5 червня, 2017
Очень удобная соска с широким горлом и форма очень хорошая и удобная. Вода не вытекает в связи с широкими краями. И клапан отлично помогает при кормлении!