• Прокладки гігієнічні Babydream для бюстгальтерів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 125823 Закінчився
74,95 грн
  • 30 шт
SPF:
Прокладки забезпечують надійний захист білизни. Мають підвищену вбираючу здатність. Адаптовані під форму тіла. Не подразнюють шкіру. Відмінна форма прокладки допомагає уникнути її випадання та робить її майже непомітною. Застосування: перед годуванням помийте груди водою. Після годування закріпіть прокладку на внутрішній стороні бюстгальтеру за допомогою клейкої стрічки. Зверніть увагу на те, щоб після кожного годування також необхідно мити груди. Склад: бавовна, термоклей, папір силіконовий. Зберігання: не зберігати поруч з товарами чи продуктами, що мають різкий специфічний запах, максимальна вологість повітря - не вище 70%. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 листопада, 2017
Ціна-якість відповідні, в мене підтікання не значні були , тому мені все сподобалось
25 жовтня, 2017
ужасные, быстро расходятся т. к. протекают
25 жовтня, 2017
хорошая цена, качество так себе
16 жовтня, 2017
Не сподобались, не вистачає надовго, дешевше, ніж інші, але неекономно розходяться.
21 вересня, 2017
Очень мягкие, скатываются в лифчике, не держат форму, постоянно нужно поправлять. Экономный вариант, но ненадежный.