• Гель-піна для вмивання Garnier Skin Naturals Очищення

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 310896 Закінчився
98,95 грн
  • 200 мл
Вікові обмеження:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Гель-пінка Garnier "Основний догляд" призначена для очищення від забруднення та зайвого жиру, що накопичується на шкірі протягом дня. Чудово підходить для догляду за нормальним та змішаним типом шкіри. Гель-пінка не тільки ефективно і без зайвих зусиль видаляє забруднення з поверхні шкіри, а м'яко зволожує шкіру і бореться з токсинами, оскільки містити в своїй формулі екстракт винограду, що активно цьому сприяє. Склад:

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 грудня, 2017
Непоганий гель, але нічого незвичайного
29 жовтня, 2017
Просто хороший гель для вмивання. нічого неймовірного, але все заявлене виробником виконує. Не сушить, добре підійшов для комбінованої шкіри. Має зручний дозатор.
18 вересня, 2017
Макияж смывает хорошо, но цена заоблачная.
23 травня, 2017
Был когда-то такой гель для умывания, приятный. Пенится хорошо, кожу особо не сушит, но кремом, конечно, все равно потом пользуюсь. Хороший и недорогой, рекомендую.
12 травня, 2017
Очень хороший гель для умывания с приятным запахом. Отлично пенится и удаляет макияж