• Стійка крем-фарба для волосся Garnier Color Naturals з 3-ма живильними оліями

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 878946 Закінчився
29,50 грн
0
Спеціальна формула Гарньєр Колор Нечралз збагачена 3 оліями: оливи, авокадо та каріте, проникає глибоко в саме серце волосу та інтенсивно живить його. Завдяки глибокому  живленню, волосся краще насичується кольором й зберігає його надовго. Крем-фарба має кремоподібну текстуру, яка легко наноситься та не тече. Спосіб застосування: надягніть захисні рукавички, що входять до складу набору. Вилийте молочко проявник та крем-фарбу у неметалеву мисочку. Змішайте їх та наносьте за допомогою щіточки спочатку на корені волосся, а потім розподіліть по всій довжині волосся. Залишіть на наведений в інструкції з використання час (30 хвилин), потім ретельно промийте волосся водою. Нанесіть збагачений трьома оліями бальзам-догляд для волосся після фарбування. Залишіть на декілька хвилин та змийте. Застереження: фарба може спричинити алергічну реакцію, в окремих випадках призвести до серйозних наслідків. Прочитайте та ретельно дотримуйтеся інструкції із використання. Засіб не підходить для самостійного застосування особам молодше 16 років. Наявність тимчасового татуювання чорною хною може підвищити ризик виникнення алергічної реакції. Не фарбуйте волосся якщо у вас вже виникала алергічна реакція на засоби для фарбування волосся, у вас чутлива, подразнена або пошкоджена шкіра голови, у вас вже виникала алергічна реакція на тимчасове татуювання чорною хною. Уникайте контакту засобу з очима, не використовуйте для фарбування  вій чи брів. У випадку потрапляння засобу в очі, негайно промийте їх великою кількістю води. Використовуйте спеціальні одноразові рукавички, вкладені в упаковку. Ретельно промийте волосся після застосування. Використовуйте фарбу тільки через 15 діб після знебарвлення, хімічної завивки або розпрямлення волосся. Не використовуйте фарбу, якщо ваше волосся пофарбоване хною або відтіночною фарбою. Тримайте в недосяжному місця для дітей. Склад: молочко-проявник містить пероксид водню, крем-фарба містить диамінобензоли, фенілендиаміни (диамінотолуоли), резорцин, аміак (перелік алергенів залежить від обраного відтінку). Країна-виробник: Польща, Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Хороша фарба за невеликі кошти.
16 лютого, 2018
Хороша, недорога фарба.
15 лютого, 2018
у мене з часом змивається і помітно сивину,та якщо по скидці купувати то закриваю на це очі.
14 лютого, 2018
Добре зафарбовує сивину не палить волосся.
13 лютого, 2018
Качественная краска из недорогих. Хорошо держится и хорошо закрашивает седину. Волосы не ''палит'', как некоторые пишут. Просто нужно не передерживать, а вот бальзам можно подержать подольше, минут 20