Догляд

Ополіскувачі

54 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LACALUT-Ополіскувач Lacalut актив -4016369696491-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Ополіскувач Listerine Total Care-3574661139050-

 

Ополіскувачі для рота

Ополіскувач для порожнини рота є невід'ємною складовою якісної гігієни поряд з використанням зубної пасти. Раніше в якості ополіскувача застосовувалися різні відвари цілющих трав, що забезпечували надійний профілактичний та лікувальний ефект. Зараз же медицина пропонує збалансовані склади, якими легко і зручно користуватися. Ополіскувач для рота не тільки освіжає подих, а й захищає зуби від карієсу, рятуючи при цьому ясна від запальних процесів.

Ополіскувач для рота - основні види

Існують дві великі групи ополіскувачів в залежності від основного призначення: гігієнічні та лікувальні. Перші призначені для виконання косметичної функції, так як усувають неприємний запах з рота і відбілюють зуби. Але, щоб проблеми не маскувати, а ефективно усувати, краще використовувати лікувальний ополіскувач для порожнини рота. Такі засоби бувають декількох видів.

Антибактеріальний

Синтетичні сполуки і окислювачі в складі борються зі шкідливими бактеріями, запобігаючи захворюванню ясен.

Знеболюючі

Реалізуються через аптечні мережі за наявності рецепта від стоматолога. Застосовуються в разі, коли є гострі захворювання порожнини рота. У своєму складі мають анестезуючі засоби.

Протикаріозні

Концентрований фторид, що міститься в складі, зміцнює зубну емаль. Цей ополіскувач для зубів найчастіше прописується пацієнтам, які носять брекети.

Проти зубного каменю

Цитрат кальцію в складі дозволяє таким ополіскувач надійно захищати зуби від утворення зубного каменю та відкладень.

В'язкі ополіскувачі

Рідкісний вид з особливим складом. Такий ополіскувач для ясен сприяє утворенню плівки, що зберігає нервові закінчення від процесів запалення і звужує судини, щоб зробити їх менш чутливими.


Ополіскувач для порожнини рота - призначення

Ополіскувач для рота рекомендується стоматологами для:

  • Свіжості дихання.

  • Для запобігання пожовтіння зубної емалі, що особливо актуально для людей зі шкідливими звичками.

  • Для нівелювання фарбувальної дії чаю або кави на зубну емаль.

  • Для зменшення запалення ясен.

  • Для зниження чутливості зубної емалі.

Де купити?

Вибрати і купити відповідний гігієнічний засіб в Києві можна в аптеці або магазині мережі «Ватсонс». Торгова мережа ретельно стежить за якістю продукції, що реалізується, дотриманням встановлених рекомендованих цін і високим рівнем обслуговування.


mastercard-visa