• Догляд для контуру очей Uriage Isodencse

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 897412 Закінчився
438,90 грн  627,00 грн
Купити
  • 15 мл
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Ідеально сумісний зі шкірою догляд Isodense, особливістю якого є унікальна технологія мікропроникнення, спеціально розроблена з урахуванням обмінних процесів у зрілій шкірі для інтенсивного та тривалого впливу. Ефективно бореться зі зморшками, зменшує темні кола та набряки. Технологія мікропроникнення забезпечує вивільнення активних інгредієнтів в епідермісі, направлену дію на боротьбу зі зморшками та підвищення пружності шкіри. Запатентований антивіковий комплекс ISO-3R реактивує три основні механізми, що підтримують фізіологічний баланс шкіри (вироблення колагену і еластину, захист запасу гіалуронової кислоти, активацію антиоксидантних властивостей клітин). До складу засобу входить Денсин – специфічна похідна пептиду, спеціально відібрана за його здатність відновлювати і підвищувати пружність шкіри. Засіб гіпоалерганнний, некомедогенний, без ароматизаторів, пройшов офтальмологічне тестування. Країна-виробник: Франція.
Спосіб застосування: наносити зранку і/або ввечері поплескуючими рухами по контуру очей і повік.
Активні компоненти: запатентований комплекс ISO-3R, гіалуронова кислота, пептиди, денсин, термальна вода Uriage.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?