• Відновлювальний догляд Uriage Hyseac R

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1038462 Закінчився
277,90 грн  397,00 грн
Купити
  • 40 мл
Нове покоління відновлюючого догляду ICEАК R – це ідеальне рішення для пошкодженої шкіри. Пошкодження, що виникають в результаті лікування призводить до сухості шкіри. Комплекс Церастерол-2F відновлює та посилює шкірний бар’єр, не порушуючи фізіологічні механізми. TLR2-Regul комплекс діє на недоліки та посилює захисну функцію шкіри. Збагачений Термальною водою Uriage, Iсеак R чинить миттєву заспокійливу дію та надає відчуття комфорту. Зволожена та захищена шкіра знову стає м’якою та сяючою. Нова текстура: легкий крем швидко поглинається, зволожує шкіру протягом тривалого часу, не містить жироподібних компонентів. Країна-виробник: Франція
Спосіб застосування: наносити вранці та/або ввечері на ідеально очищену суху шкіру. Уникати контакту з очима. Для зовнішнього застосування. Тюбик 40 мл.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?