*Акція діє з 11.01.19 р. по 12.01.19р. в магазинах та аптеках Watsons, на сайті watsons.ua та лише з використанням картки Watsons Club.

**Знижка –30% розраховується від неакційної або регулярної ціни на ціннику, та надається на усі товари крім: лікарських засобів кардіологічного призначення, підгузків, пелюшок, картриджів до станків, товарів на які розповсюджується акція «Жовтий цінник гривню береже», знижка не застосовується при покупках з використанням подарункових сертифікатів. ***Знижка -10% надається додатково тільки до діючих акційних пропозицій, а також знижка не надається на лікарські засоби кардіологічного призначення, підгузки та пелюшки, картриджі до станків, товари на які розповсюджується акція «Жовтий цінник гривню береже», знижка не застосовується при покупкахз використанням подарункових сертифікатів. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі дізнавайтеся у консультантів магазинів та аптек або на сайті watsons.ua.

**Червоними цінниками позначені товари, на які надається знижка до 30% у період з 03.01.19 по 27.01.19 р. в мережі магазинів аптек Watsons та на сайті watsons.ua. Деталі, інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару, а також перелік товарів, які беруть участь в акції – у магазинах Watsons та на сайті watsons.ua ****Мається на увазі, що учасники Програми лояльності «Watsons Club» мають можливість одержувати й використовувати бали при купівлі товарів, отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, що діють виключно для учасників Програми лояльності «Watsons Club», а також користуватися іншими перевагами Програми лояльності «Watsons Club».