Програма лояльності «Watsons Club» діє у всіх магазинах, аптеках Watsons та на сайті watsons.ua з 31.01.2017р. по 31.12.2020р. Про деталі Програми лояльності «Watsons Club» та її офіційні правила дізнавайтеся на сайті watsons.ua.

*Мається на увазі, що учасники Програми лояльності «Watsons Club» мають можливість одержувати й використовувати бали при купівлі товарів, отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, що діють виключно для учасників Програми лояльності «Watsons Club», а також користуватися іншими перевагами Програми лояльності «Watsons Club». Бали не нараховуються при придбанні подарункових сертифікатів, акційних товарів, та при інших умов, визначених Виконавцем Програми лояльності.
** Списання балів під час їх використання здійснюється у кількості кратній 500 балів, при цьому вартість покупки після урахування усіх економій (в тому числі після використання балів) повинна становити не менше 0,01 грн.

 *** Знижка -10% діє за умови використання картки «Watsons Club» у переддень дня народження Учасника Програми лояльності «Watsons Club», у день його народження (вказаного при заповнені анкети Програми лояльності «Watsons Club) та протягом наступного дня після. Знижка не діє на подарункові сертифікати та товари з жовтими цінниками.