*Мається на увазі, що учасники Програми лояльності «Watsons Club» мають можливість одержувати й використовувати бали при купівлі товарів, отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, що діють виключно для учасників Програми лояльності «Watsons Club», а також користуватися іншими перевагами Програми лояльності «Watsons Club».

** З 31.01.2017 року списання балів під час їх використання здійснюється у кількості, кратній 500 балів, при цьому вартість покупки після урахування усіх економій (в тому числі і по використанню балів) повинна становити не менше 0,01 грн.

*** Знижка -10% діє за умови використання картки «Watsons Club» у переддень дня народження Учасника Програми лояльності «Watsons Club», у день його народження (вказаного при заповнені анкети Програми лояльності «Watsons Club) та протягом наступного дня після. Знижка не діє на подарункові сертифікати та товари з жовтими цінниками. Про деталі Програми лояльності «Watsons Club» та її офіційні правила дізнавайтеся на сайті watsons.ua.

З офіційними правилами акції ви можете ознайомитись тут - Офіцийні правила акції