• Бальзам для миття посуду Domol Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 182992 Закінчився
32,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Бальзам для миття посуду для чутливої шкіри - це концентрована сила розщеплення жиру. Економне дозування крізь мікроотвір. Його оптимальний показник рН, не впливає негативно на шкіру. Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, загусники, консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), віддушка (лимонен, ліналоол). Зберігати в недоступному для дітей місці. Застереження: тримати далі від дітей! При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При проковтуванні потрібно негайно звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку. Тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
Хорошее моющее средство, отлично отмывает жир и бережно к рукам
14 лютого, 2018
Прекрасний засіб для миття посуду, і посуд очищає і шкіру рук не пересушує.
7 лютого, 2018
Хорошо справляется с жиром.
28 січня, 2018
Хорошее моющее средство, отлично отмывает жир и бережно к рукам.
28 січня, 2018
Найкращий для миття посоду.