• Дезодорант-крем Isana Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 903747 Закінчився
31,95 грн
  • 50 мл
Сухий крем-антиперспірант без парабенів та барвників. Без спирту! Захищає шкіру від поту протягом 24-х годин. Делікатний догляд з гліцерином для чутливої шкіри. Застосування: легко натиснути на тубу і нанести за допомогою аплікатора невелику кількість крему підпахви. Склад: вода, гліцерил стеарат, гліцерин, цетиловий спирт, ізопропіл мірістат, дикаприліл етер, гліцрил стеарат цитрат, цукроза стеарат, етилгексилгліцерин, тальк, гідроксіетилцелюлоза, токоферол, цинк рицинолеат, запашка, цитронелол, гераніол, гексил циннамал, ліналоол, бутилфеніл метилпропіонал, альфа-ізометил іонон, феноксіетанол, лимонна кислота, натрій гідроксид. Зберігання: у сухому приміщенні при темп. від 0°С до 25°С. Використовувати за призначенням. Застереження: тримати далі від дітей! Уникати контакту з очима. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?