• Дезодорант-спрей Isana Fresh для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 931901 Закінчився
41,95 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Надійний захист та особливий догляд, у кожен момент часу Ви залишатиметесь впевненим у собі. Дезодорант-антиперспірант від Isana зі спеціальним антибактеріальним комплексом і активними компонентами забезпечує захист від поту і запобігає появі неприємного запаху. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 березня, 2018
запах свіжий- цитрусовий,від поту захищае добре, якість відмінна, підійде як для чоловіків так і для жінок.
23 січня, 2018
Моему мужу этот дезодорант понравился меньше всех из Isana. Сказал, что плохо защищает от пота и очень едкий запах. Остальные очень нравятся.
14 січня, 2018
Класний дезодорант.
8 січня, 2018
Очень понравился дезодорант, приятный свежий аромат.
2 січня, 2018
Хороший осіжаючий аромат, захищає.