• Дезодорант Спрей ISANA MEN для чоловіків SENSITIVE

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1008250 Закінчився
41,95 грн
Купити
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Дезодорант спрей заспокоює шкіру та надійно захищає її від запаху поту протягом 24 годин. Без спирту та солей алюмінію. Має свіжий нейтральний аромат. Спосіб застосування: за призначенням. Склад: ізобутан, ізопропіл пальмітат, пропан, бутан, дикаприліл етер, бісаболол, токоферол, феноксіетанол, етилгексил гліцерин, етан, запашка, цитронеллол, гераніол, ліналоол. Застереження: уникати контакту з очима. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 січня, 2018
Хороший дезодорант Исана. Выгодная цена.
8 січня, 2018
Хороший дезодорант Исана. Выгодная цена.
3 січня, 2018
нормальний дез,
12 жовтня, 2017
Приятно удивил дезодорант. Функции свои выполняет на все сто. Цена при этом радует.
2 жовтня, 2017
Досить непоганий, якісний.