• Кульковий дезодорант для чоловіків Isana FRESH

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 931915 Закінчився
34,95 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Дезодорант захистить вас від поту на 48 годин та подарує свіжість вашій шкірі. Застосівання: нанести на чисту шкіру за допомогою вбудованого аплікатора. Склад: вода, алюміній хлорогідрат, каприлік/каприк тригліцерид, гліцерил стеарат цитрат, стеарол глютамат натрію, цетеариловий спирт, гідроксіетилцелюлоза, запашка, бензиловий спирт, бензил саліцилат, цитрал, кумарин, еугенол, гераніол, ліналоол, лимонен, етилгексилгліцерин, феноксіетанол, гідроксид натрію. Застереження: тримати далі від дітей, уникати безпосереднього контакту з очима. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 грудня, 2017
Хороший дезодорант и приятная цена.
13 жовтня, 2017
У чоловічого дезодоранту кращий запах, кращий захист і краща упаковка (дезодорант не витікає, як у жіночого), але звісно він ненайкращий.
3 липня, 2017
Кульковий дезодорант для чоловіків Isana FRESH-на хорошо потянет... 48 часов не проверяли.. но на день хватает....по акции можно купить пусть будет на всякий случай.......)))))
1 липня, 2017
Запах непоганий, але піт чоловіка не маскує
29 червня, 2017
Не понравился абсолютно, качество ужасное от пота и запаха не защищает даже на пару часов. На лето и в спортзал негодится.