• Олія для волосся Isana Hair Professional

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 917159 Закінчився
82,50 грн
  • 100 мл
Олія створена для сильно пошкодженого і сухого волосся. Надає волоссю здоровий блиск. Ультра-легка формула з оліями ши та соняшника усуває пошкодження сухого волосся, живить його. Використання. Для інтенсивного догляду нанесіть на сухе волосся перед миттям на деякий час. Для надання блиску та м'якості нанесіть невелику кількість олії на вологе волосся після миття. Можна також в икористовувати в якості стайлінгу. Склад: циклопентасилоксан, циклометикон, диметикон, соняшникова олія, запашка, олія аргани, лимонен, ліналоол, гексил циннамал, бутилфеніл метилпропіонал, цитронелол, бензил саліцилат, бензиловий спирт, альфа-ізометил іонон, гераніол, цитрал, Cl40800. Застереження: тримати далі від дітей! Тільки для зовнішнього застосування! Зберігання: при темп. від 5°С до 25°С, окремо від джерел сонячного випромінювання. Оскільки засіб містить натуральні олії, можливе невелике утворення осаду та помутніння, що не впливає на властивості продукта. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Хорошо подходит для сухих волос. Придает волосам блеск и питает волосы.
20 лютого, 2018
хорошее масло для волос, придает блеск и ухоженность волосам, приятный аромат
23 листопада, 2017
очень понравилось, цена отличная и довольно экономное, а волосы просто шикарные)
6 листопада, 2017
Масло понравилось! Неплохо питает и увлажняет. Использую его в основном на кончики. Очень экономичное! Его нужно совсем немножко на раз. И цена ниже, чем у других производителей)
30 вересня, 2017
Дуже сподобалась олія для волосся)))