• Прокладки щоденні Facelle Extra Ultra

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 966985 Закінчився
27,96 грн  39,95 грн
  • 55 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Щоденні прокладки Facelle допомагають зберегти відчуття свіжості та легкості протягом всього дня та у будь-якій ситуації. Надзвичайно м'які на дотик, прокладки точно повторюють лінії тіла. Завдяки спеціальному клейкому зворотньому шару вони надійно тримаються і не зминаються. Склад: нетканий матеріал, папір. Застереження: припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Рекомендації щодо зберігання: тримати при температурі не вище 30°С. Зберігати прокладки тільки в оригінальній упаковці. Прокладки призначені тільки для одноразового використання! Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 січня, 2018
Гарні прокладки. З того часу, як вони з"явилися в Україні, намагаюся тільки їх купляти. Вони в наявності лише в Ватсонс, більше ніде не зустрічала.
6 січня, 2018
Мягенькие и тоненькие, дарят приятные ощущения!
17 грудня, 2017
Очень удобные в каждодневном использовании.
15 грудня, 2017
Хороші прокладки, рекомендую.
11 грудня, 2017
ця ТМ мене взагалі не влаштовує