• Прокладки жіночі Facelle щоденні String

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 803213 Закінчився
28,50 грн
  • 30 шт
Щоденні прокладки Facelle допомагають зберегти відчуття свіжості та легкості протягом всього дня та у будь-якій ситуації. Надзвичайно м'які на дотик, прокладки точно повторюють лінії тіла. Завдяки спеціальному клейкому зворотньому шарові вони надійно тримаються і не зминаються. Мають легкий квітковий аромат. Застереження: припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Зберігання: тримати при температурі не вище 30°С. Зберігати прокладки тільки в оригінальній упаковці. Прокладки призначені тільки для одноразового використання! Склад: нетканий матеріал, папір. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?