• Прокладки жіночі гігієнічні Facelle з крильцями Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 966992 Закінчився
20,65 грн  29,50 грн
  • 20 шт
Сімейство ароматів:
Прокладки Facelle з крильцями - це оптимальний захист. М'яка поверхня дозволяє шкірі дихати, не подразнює її. Широкі клеючі смужки міцно закріплюють прокладку на білизні. Завдяки формі волога рівномірно розподіляється всередині. Склад: вата, нетканий матеріал. Застереження: припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Гігієнічні прокладки призначені тільки для одноразового використання! Зберігання: тримати при темп. не вище 30°С. Зберігати прокладки тільки в оригінальній упаковці. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 листопада, 2017
Хорошие, по экономной цене
5 жовтня, 2017
За свою ціну непогані гігієнічні засоби. Мають м'яку та ніжну поверхню, а завдяки наявності крилець не протікають. Ціна дуже приваблива! Однозначно купуватиму й надалі.
23 липня, 2017
Прокладки понравились. Раньше брала только известной ТМ, а эти за такую стоимость вполне подошли. Рекомендую.
12 липня, 2017
Толстые и мягкие прокладки, без геля и ароматизаторов. Беру такие для дома, очень удобные, хорошо впитывают и не протекают. Отличный вариант за свою цену.
20 березня, 2017
Придбала, коли була акція. Вигідно! Приємно здивувалася, що вдалось знайти якісні прокладки З КРИЛЬЦЯМИ дешевше тих що купувала раніше (без крилець) іншої марки. М'яка ніжна поверхня, надійний захист!