• Роликовий дезодорант Isana Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 856357 Закінчився
29,95 грн
  • 50 мл
Цей роликовий дезодорант забезпечить Вам оптимальний захист протягом цілого дня. Без парабенів. Не містить спирту. Для чутливої шкіри. Склад: вода, ізопропіл мірістат, гліцерил стеарат цитрат, натрій стеарол глютамат, етилгексилгліцерин, тальк, цетеариловий спирт, запашка, гідроксіетилцелюлоза, феноксіетанол, лимонна кислота, натрій гідроксид. Зберігання: у сухому приміщенні при темп. від 5°С до 25°С. Використовувати за призначенням. Застереження: тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту з очима. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 січня, 2018
Со своей задачей не справляется,согласна с предыдущими отзывами!
23 січня, 2018
Резковатый запах отдушки плюс запах пота...это плохо. Но на полдня хватает.
12 грудня, 2017
Мабуть,це найгірший продукт у них.Щодний роликовий дезодорант цієї фірми не вартий уваги.Залишає плями на одязі,довго висихає.Брала два види,і той і той прийшлося викинути у смітник.
13 листопада, 2017
Сначала на мокрые подмышки наношу део-кристалл, потом этот дезодорант. Сохнет не дольше чем роликовая рексона, нивеа или дав. Пахнет изумительно нежно. Пот появляется, но без запаха.
30 жовтня, 2017
Долго высыхает, и как хотелось бы, не защищает от запаха пота.