• Станок для гоління чоловічий Isana Men Pace 4 + підставка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 936318 Закінчився
87,50 грн  125,00 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Легке ковзання та бездоганне гоління досягаються завдяки чотирьом лезам, які розташовані таким чином, що при голінні повторюють контури обличчя. Бритва має зручну ергономічну ручку і підставку, яка зробить його зберігання зручнішим. Зберігати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 січня, 2018
Мужу очень нравится станок, удобный и недорогой. Служит уже около 3 лет! Лезвия очень качественные и не царапают, долго остаются острыми!
19 січня, 2018
Муж пользуется данным станком около 3 лет: бритьё очень комфортное, не царапает, лезвия качественные. Но в конструкции сменной кассеты недостаток: постоянно ломается пластмассовое крепление к ручке.
10 січня, 2018
плохое качество- поломался после пару месяцев использования
12 грудня, 2017
Не знаю кому как-а мне станок очень понравился.Бритье нормальное,не хуже чем известными брендами
24 вересня, 2017
Дизайн станка то не плохой, но вот бритье конечно на уровне хороших одноразовых станков, но один раз попробовать можно ))