• Тампони Facelle Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 803227 Закінчився
31,50 грн
  • 16 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони Facelle - безпечні, гієнічні та зручні у використанні. Рівномірно розширюються всередині, ідеально пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та забезпечуючи повний захист. Тампони мають різну поглинаючу здатність, тому можуть задовільнити індивідуальні потреби. Склад: 67%-поліефірне волокно, 33% - бавовна. Застереження: перш, ніж розпочати користування тампонами, уважно прочитайте інструкцію. Синдром токсичного шоку (СТШ) - рідкісне, але серйозне захворювання. Деякі випадки СТШ пов'язані з використанням тампонів. Симптоми СТШ: підвищена темп. (понад 39°С), алергічні висипання на шкірі, блювота, біль у горлі, запаморочення або непритомність. Малоймовірно, але якщо під час місячних ви помітили такі симптоми, негайно витягніть тампон та одразу зверніться до лікаря, взявши з собою упаковку з цією інформацією. Оскільки тампони слід міняти кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати прокладки на ніч. Використовуйте тампон з мінімальною поглинаючою здатністю, що відповідає характеру ваших виділень. Перевіряйте, чи витягнуто останній тампон після закінчення місячних. Не слід користуватись тампонами під час інших днів, крім місячних. Ніколи не використовуйте більше одного тампону одночасно. Зберігання: тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 лютого, 2017
Решила попробовать на замену Котекс. Неплохие, недорогие и удобные в использовании.
19 лютого, 2017
Отличные тампоны по хорошей цене. Давно пользуюсь такими и рекомендую своим знакомым.