• Засіб для видалення накипу DOMOL

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183244 Закінчився
15,50 грн
  • 30 г
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Ефективний засіб з лимонною кислотою швидко видаляє накип та турбується про вашу побутову техніку та посуд. Призначений для видалення накипу у чайниках, кавоварках та на посуді. Застосування: 1. Для видалення накипу у кавоварках: засипати вміст пакета у ємність та налити 0,5л холодної води. Почекати до повного розчинення, після чого вилити розчин у резервуар для води у кавоварці. Включити прилад та пропустити першу половину розчину через кавоварку. Через 10 хвилин пропустити другу половину розчину. Після чого обов’язково пропустити двічі через кавоварку холодну воду! 2. Для видалення накипу у чайниках: налити у резервуар холодну воду до того місця, де є вапняні відкладення. Засипати засіб із розрахунку 1 пакетик на 0,5л води. Розчин  підігріти, але не кип’ятити. Залишити на декілька хвилин. Після цього двічі промити чайник холодною водою.
Застереження: ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Зберігати в сухому місці при температурі від 5 до 45°С.
Склад:
сульфамінова кислота, тетранатрій водню, менше 5 % фосфонати, трикарбоксилат.
Виробик: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?