• Змінні касети до чоловічого станка Isana Men 6+ лез

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 930767 Закінчився
339,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
271,20 грн     339,00 грн
  • 4 шт
Змінні картриджі Isana Men з ультра-ефективними шістьма лезами та зволожувальною стрічкою - це ідеальне гоління для кожного чоловіка. Секрет гоління з Isana криється у особливій системі поєднання високоякісної сталі у леза, які збривають усі волоски без винятку. Зволожуюча стрічка з екстрактом алое вера дбайливо усуває подразнення шкіри. Подбайте про свій комфорт - обирайте Isana!

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 грудня, 2017
Лезвия отличные,мне подошли,бреют хорошо и качественно-мне нравятся.
23 березня, 2017
Уже писал про станок такой и про лезвия тоже скажу. Ожиданий было больше, чем впечатления. У меня осталось неприятное ощущение на кожи. Джилет не заменит. Этими лезвиями так и не смог пользоваться.
18 лютого, 2017
Очень достойные лезвия. Мужу нравится сбоку дополнительное лезвие, которым подравнивают виски. Иногда бывают акции и можно по хорошей цене купить станок с лезвиями в паре. Подходят на 2 типа станков