Корпоративна соціальна відповідальність

Мережа Watsons - соціально відповідальна компанія!

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Робоче місце, Навколишнє середовище, Суспільство та Місце на ринку.

Люди у Watsons

 

З кожним співробітником Watsons Україна веде чесні та прозорі трудові відносини. Ми надаємо можливість підвищувати свій професійний рівень (тренінги, семінари, навчання на робочому місці), а також гарантуємо відсутність дискримінації при працевлаштуванні. Watsons приділяє велику увагу працевлаштуванню молоді: стажування у головному офісі, часткова зайнятість тощо.

 

Watsons та довкілля

Наша позиція щодо мікропластику

 

Мікропластик - це тверді синтетичні полімерні (пластмасові) частинки, нерозчинні у воді. Через невеликі розміри (<5 мм) вони часто проходять через системи фільтрації стічних вод і можуть забруднювати водні шляхи; мікропластик впливає на харчовий ланцюг, оскільки він може потрапити в організм морських тварин. 

Косметика/засоби особистої гігієни становлять 2% забруднюючих речовин в океані, які містять мікропластик.

  У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

Щоб і надалі виконувати свої зобов'язання по відношенню до навколишнього середовища, компанія Watsons Україна вирішила розширити заборону на всі засоби для зняття косметики / засоби особистої гігієни, які містять мікропластік та поставила собі за мету припинити продажі таких засобів до кінця 2019 року. 

 

Watsons та суспільство

 

Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

Щороку, починаючи з 2012, команда Watsons бере участь у «Пробіг під каштанами», що відбувається в Києві.

У 2016 році стартував благодійний проект «Янголи Watsons». «Янголи Watsons». Його мета – збір коштів для придбання оклюдерів, які щомісяця передають до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Імпланти встановлюють дітям з вадами серця.  Кошти перераховують з продажу ексклюзивних магнітів, які можна придбати в магазинах мережі та інтернет-магазині, балів з карток учасників Watsons Club та продукції з позначкою «Watsons Exclusive». У квітні 2018 року проект переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації "Кращий внесок у Ціль сталого розвитку №3 "Міцне здоров’я”. Янголом Watsons може стати кожен – про те, як приєднатись до проекту, читайте за посиланням.

Влітку 2017 року стартував інший соціальний проект – «Давай поборемо рак разом» спільно з благодійним фондом «Таблеточки». Мета проекту – зібрати кошти на лікування онкохворих дітей. Для цього перераховують одну гривню з кожного придбаного товару певної категорії власної торгової марки Lucky Day. За два роки зібрано понад 750 тис. грн. На ці кошти постійно купують медичні препарати для відділень онкології та онкогематології обласних лікарень (Житомирська, Запорізька, Чернігівська, Рівненська обласні дитячі лікарні). Для участі достатньо лише купити одне з найменувань акційної продукції. Якої саме – читайте за посиланням.

Окрім того, вже понад 7 років компанія опікується Смілянською школою-інтернат і Броварським центром реабілітації дітей з інвалідністю.

 

Місце на ринку

 

Watsons Україна веде лише чесні та прозорі відносини з партнерами. Окрім того, ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом і продуктами тільки найвищої якості.