Корпоративна соціальна відповідальність

Мережа Watsons - соціально відповідальна компанія!

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Робоче місце, Навколишнє середовище, Суспільство та Місце на ринку.

Робоче місце

 

З кожним співробітником Watsons Україна веде чесні та прозорі трудові відносини. Ми надаємо можливість підвищувати свій професійний рівень (тренінги, семінари, навчання на робочому місці), а також гарантуємо відсутність дискримінації при працевлаштуванні. Watsons приділяє велику увагу працевлаштуванню молоді: стажування у головному офісі, часткова зайнятість тощо.

 

Навколишнє середовище

 

Мікропластик - це тверді синтетичні полімерні (пластмасові) частинки, нерозчинні у воді. Через невеликі розміри (<5 мм) вони часто проходять через системи фільтрації стічних вод і можуть забруднювати водні шляхи; мікропластик впливає на харчовий ланцюг, оскільки він може потрапити в організм морських тварин. 

Косметика/засоби особистої гігієни становлять 2% забруднюючих речовин в океані, які містять мікропластик.

  У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

Щоб і надалі виконувати свої зобов'язання по відношенню до навколишнього середовища, компанія Watsons Україна вирішила розширити заборону на всі засоби для зняття косметики / засоби особистої гігієни, які містять мікропластік та поставила собі за мету припинити продажі таких засобів до кінця 2019 року. 

У 2013 році Watsons розпочала всеукраїнський збір вживаних батарейок. Для цього Watsons встановив спеціальні контейнери в магазинах і в офісі. Станом на 2017 рік їх було зібрано понад 40 тонн. Усвідомлюючи проблему утилізації, компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження цього процесу в Україні.

Але, на жаль, виявилося, що єдиний завод в Україні більше не мав можливості для офіційної переробки батарейок. Позиція компанії - бути відповідальною до кінця, тому, крім збору, необхідно було вирішити проблему утилізації батарейок. У 2018 році Watsons прийняла рішення переробляти батарейки на німецькому заводі з переробки відходів Redux.

 

Суспільство

 

Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

Щороку, починаючи з 2012, команда Watsons бере участь у «Пробіг під каштанами», що відбувається в Києві.

Також є два дитячих будинки, про які ми піклуємося та надаємо посильну допомогу. Окрім того, співробітники компанії щонайменше три рази на рік особисто відвідують дітей, дарують їм подарунки, проводять майстер-класи тощо. Ми з усіма ними особисто знайомі, знаємо про їх мрії та потреби.

З початку 2016 року ми запустили проект «Янголи Watsons». Ми збираємо понад 2,5 млн гривень на придбання 36 оклюдерів, які щомісяця передають до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Ці крихітні імпланти допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних «відкритих» операцій – не потрібен розріз грудної клітини і зупинка серця. На кінець 2017 року зробили вже 27 операцій. Янголом Watsons може стати кожен – про те, як приєднатись до проекту, читайте за посиланням.

Влітку 2017 стартував інший соціальний проект «Давай поборимо рак разом». Ми співпрацюємо з благодійним фондом «Таблеточкі» та збираємо кошти на лікування онкохворих діток. Для участі достатньо лише купити одне з найменувань акційної продукції. Якої саме – читайте за посиланням.

 

Місце на ринку

 

Watsons Україна веде лише чесні та прозорі відносини з партнерами. Окрім того, ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом і продуктами тільки найвищої якості.

 


 

 

 

mastercard-visa