Корпоративна соціальна відповідальність

Мережа Watsons - соціально відповідальна компанія!

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Робоче місце, Навколишнє середовище, Суспільство та Місце на ринку.

Робоче місце

 

З кожним співробітником Watsons Україна веде чесні та прозорі трудові відносини. Ми надаємо можливість підвищувати свій професійний рівень (тренінги, семінари, навчання на робочому місці), а також гарантуємо відсутність дискримінації при працевлаштуванні. Watsons приділяє велику увагу працевлаштуванню молоді: стажування у головному офісі, часткова зайнятість тощо.

 

Навколишнє середовище

 

У всіх магазинах та аптеках мережі Watsons Україна ми використовуємо БІО-пакети, які через 3 роки розкладаються і не засмічують нашу планету. Також, ми всіляко сприяємо тому, або на полицях наших магазинів було якомога більше продукції, яка безпечна для навколишнього середовища.

Піклуючись про навколишнє середовище та здоров’я клієнтів, компанія зобов’язалась відмовитися від продажу будь-якої продукції із використанням мікропластику до кінця 2019 року. У 2014 році, не чекаючи законодавчої ініціативи щодо заборони на використання мікропластику, Група компаній Watsons заборонила його використання у виробництві власних брендів косметики та засобах особистої гігієни.

Мікропластик – синтетичний полімер у твердій формі, нерозчинний у воді і, зазвичай, використовується в якості відшелушувачів у косметиці та засобах особистої гігієни, таких як скраби, пілінги тощо.

Через їх невеликий розмір (< 5 мм), вони часто проходять через системи фільтрації, потрапляють у каналізацію та можуть забруднювати воду. Існують побоювання щодо їх екологічного впливу на ланцюги харчування в екосистемах, оскільки вони потрапляють в організм риб та, як наслідок, можуть потрапити в організм людини.

У 2013 році Watsons долучилась до всеукраїнського збору вживаних батарейок. Станом на 2017 рік їх зібрано понад 40 тонн.

Усвідомлюючи проблему утилізації, компанія також підтримала ініціативу Громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» зі збору коштів для налагодження цього процесу в Україні. Спільними зусиллями виробників, імпортерів і просто небайдужих громадян досліджуються можливості з переробки в Україні, або налагоджування процесів вивозу відпрацьованих батарейок для утилізації за кордон. Детальніше про проект, читайте за посиланням.

 

Суспільство

 

Watsons веде бізнес абсолютно офіційно та прозоро (виплата податків, офіційне працевлаштування, створення нових робочих місць в різних містах України). Окрім того, Watsons Україна активно займається благодійними та соціальними проектами.

Щороку, починаючи з 2012, команда Watsons бере участь у «Пробіг під каштанами», що відбувається в Києві.

Також є два дитячих будинки, про які ми піклуємося та надаємо посильну допомогу. Окрім того, співробітники компанії щонайменше три рази на рік особисто відвідують дітей, дарують їм подарунки, проводять майстер-класи тощо. Ми з усіма ними особисто знайомі, знаємо про їх мрії та потреби.

З початку 2016 року ми запустили проект «Янголи Watsons». Ми збираємо понад 2,5 млн гривень на придбання 36 оклюдерів, які щомісяця передають до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Ці крихітні імпланти допомагають діткам з хворим серцем уникнути складних «відкритих» операцій – не потрібен розріз грудної клітини і зупинка серця. На кінець 2017 року зробили вже 27 операцій. Янголом Watsons може стати кожен – про те, як приєднатись до проекту, читайте за посиланням.

Влітку 2017 стартував інший соціальний проект «Давай поборимо рак разом». Ми співпрацюємо з благодійним фондом «Таблеточкі» та збираємо кошти на лікування онкохворих діток. Для участі достатньо лише купити одне з найменувань акційної продукції. Якої саме – читайте за посиланням.

 

Місце на ринку

 

Watsons Україна веде лише чесні та прозорі відносини з партнерами. Окрім того, ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом і продуктами тільки найвищої якості.