1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MARC BURTON-Парфумована вода Marc Burton N05 Унісекс 50 мл-8680304585544-
03 16 - 12 31
99,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Унісекс-парфумерія — аромати, що руйнують умовностіАромати можуть класифікуватися як парфуми унісекс, які як чоловіки, так і жінки використовують як аксесуар, щоб посилити свої природні, унікальні та індивідуальні запахи. Сьогодні на ринку представлені тисячі парфумерних композицій.Питання в тому, чи дійсно парфуми можуть бути гендерно-нейтральними? Або важливо, чи використовує людина ті чи інші аромати тільки тому, що на флаконі є позначка «для чоловіків» або «для жінок».
Парфумерія унісекс: головні особливостіТехнічно всі аромати можна вважати унісекс. Однак бренди зазвичай продають фруктові або квіткові парфуми як жіночі, тоді як аромати з п'янкими нотками вважаються чоловічими. Взаємозв'язок між статтю та парфумерією безумовно курувався індустрією краси, що спростило продаж чоловічих і жіночих парфумів. Аромати мають гендерний характер, тому що краса в цілому розділена, адже більшість з нас виросли з певним уявленням про те, як чоловіки та жінки мають виглядати, діяти та пахнути.Важливий момент у парфумах унісекс полягає в поєднанні ароматів, що утворюють три шари нот: верхній, середній і базовий. Парфумери не завжди створюють аромати в залежності від того, чоловічі вони чи жіночі. Вони просто намагаються відтворити природний запах — наприклад, океанський бриз, певну спецію або конкретну квітку. Потім комбінують ці основоположні аромати з іншими відтінками, щоб створити унікальну парфумерну композицію. Профіль аромату може бути позначений як чоловічий чи жіночий, якщо це необхідно в маркетингових цілях.Якщо ви прочитаєте інгредієнти на більшості парфумерних етикеток, ви також зрозумієте, що більшість виробників використовують одні й ті ж самі елементи, просто в різних комбінаціях. Таким чином, не тільки склад, але і пропорції, і спосіб поєднання інгредієнтів визначають, є аромат переважно чоловічим, жіночим або це парфуми унісекс.
#

#


Парфуми унісекс: класичні та неординарні поєднанняСеред звичних ароматичних відтінків є умовне поділення: 1. Сильні деревні, мускусні, пряні, шкіряні, як правило, вважаються чоловічими.
 2. Легкі квіткові, свіжі, фруктові, солодкі зазвичай належать до жіночих.


У той час, як парфум унісекс 90-х років минулого століття визначався чистими нотами, часто з додаванням стандартних цитрусових або свіжих елементів, сучасні ж аромати сміливіші та припускають палітру в оригінальнішій інтерпретації. Іншими словами, сьогодні купити парфумерію унісекс — значить отримати набагато більшу багатогранність, ніж у застарілих формулах, наприклад: • цитрусові + жасмин і амбра;
 • апельсин і грейпфрут + пачулі та кедр;
 • мате, бергамот + лемонграс;
 • чорний перець, цедра лимона, конопля + лист фіалки;
 • базилік + сицилійський апельсин;
 • настій з лайма і мандарина + перцевий базилік з нотками амбри;
 • ветивер і мускус + троянда і кедр;
 • сосна і лимон + бергамот і мускатна шавлія;
 • пачулі, мускус + амбра;
 • лист тютюну та імбир + боби тонка, ваніль і какао;
 • ноти флердоранжу + дубовий мох.


З такою кількістю цікавих ароматів не дивно, що однією з наймодніших тенденцій в парфумерії зараз є парфуми унісекс. Але, швидше за все, це більше, ніж швидкоплинний тренд. Парфумери пророкують, що категорія парфумів унісекс продовжуватиме рости й розвиватися, а кордони, що регулюють відносини між статтю та ароматом, будуть усе менш помітними.

Зручні та прості покупки у «Ватсонс»Каталог інтернет-магазину Watsons — це великий вибір у широкому асортименті різних товарів. Ми подбали про комфорт покупців і пропонуємо доступні ціни та зручні варіанти доставки по Україні.Під час вибору парфумів унісекс варто пам'ятати, що кожна людина має свій унікальний запах, тому аромати на шкірі різних людей пахнуть по-різному. Це доводить, що вибір парфумів — непростий процес, що не завжди залежить від статі власника.