1 товарів знайдено
Сортувати за:

Avent — найякісніші та найбезпечніші дитячі товари


Маленькі діти вимагають особливого догляду, адже це той період, коли організм малюка починає рости та повноцінно функціонувати. Для того, щоб цей процес відбувався повноцінно, варто приділяти особливу увагу вибору дитячих товарів і посуду. На сучасному ринку можна знайти безліч виробників, що пропонують товари для дітей різної якості. Одним з лідерів не тільки в нашій країні, але й в усьому світі вважається бренд Philips Avent. Корпорація була заснована в 1984 році та за цей час встигла завоювати величезну популярність у різних частинах світу. Об'єднавшись із відомою компанією «Філіпс», що займається випуском побутової техніки, торгова марка почала випускати продукцію для маленьких діток та їхніх мам.


Асортимент продукції Philips Avent


Бренд випускає великий асортимент товарів для різних цілей. Основний напрямок полягає в безпеці та догляді за малюком. В асортименті представлені:


 • пустушки для заспокоєння дитини;
 • девайси для грудного вигодовування;
 • дитячі пляшечки та соски;
 • підігрівачі та стабілізатори чашок;
 • прилади для приготування їжі;
 • радіо- та відеоняні для нагляду за малюком;
 • дитячий посуд.

Завдяки продукції «Авент» догляд за маленькою дитиною буде комфортним і безпечним.


#

#

Великий досвід, професіоналізм, використання сучасних технологій — все це робить продукцію торгової марки Avent якісною та безпечною. Вона не містить шкідливих хімічних сполук і небезпечних речовин, як, наприклад, бісфенол-А, що може завдати значної шкоди здоров'ю у разі регулярного використання. Пластикова продукція була замінена поліефірсульфоновою, що відповідає всім міжнародним нормам і вимогам.


Усі товари гіпоалергенні та екологічні. Їх безпечно можна використовувати навіть для найменших діток. Це підтверджується безліччю документів і ліцензій, що отримані в результаті проведених досліджень і експериментів у лабораторних умовах. Крім цього, серед переваг Philips Avent можна виділити:


 • асортимент якісної продукції;
 • зручність і легкість використання продуктів;
 • низьку ціну;
 • гарантію якості на весь асортимент.

Де вигідно купити товари Philips Avent?


Якщо ти шукаєш, де купити продукцію бренду «Філіпс Авент», тоді інтернет-магазин Watsons — найкращий варіант. Тут можна знайти товари за найвигіднішою ціною в Україні. Для того, щоб користувачам було зручно працювати з сайтом і швидко знаходити необхідну продукцію, передбачений спеціальний фільтр для пошуку.


Інтернет-магазин пропонує доставлення відразу ж після здійснення замовлення.Ти можеш скористатися послугами зручної служби: «Укрпошти», «Нової пошти», JustIn. Крім того, є можливість замовити кур'єрську доставку або самовивіз із найближчого магазина в Києві та інших містах України.