CLEAN and CLEAR

6 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Лосьйон для обличчя Clean & Clear Глибоке очищення для чутливої шкіри 200 мл-8002110312976-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Лосьйон для обличчя Clean&Clear проти чорних цяток 200 мл-3574660128109-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Скраб для обличчя Clean&Clear для очищення від чорних цяток 150 мл-3574660149807-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Скраб для обличчя Clean&Clear Енергія ранку 150 мл-3574660680638-

Clean & Clear: якісна косметика для догляду за шкірою обличчя


Clean & Clear - це лінійка косметики, призначена для догляду за проблемною шкірою. Спочатку вона була орієнтована на підлітків, які страждають від вугрів, висипу, чорних крапок і підвищеної активності сальних залоз. Така продукція характеризується високим рівнем ефективності, досягти якого виробнику вдається, включаючи до складу натуральні компоненти та спеціальні комплекси, наприклад, саліцилову кислоту 2%.Якщо говорити про бренд, то він з'явився в США в 1956 році. Тоді лінійка продукції не була такою широкою, але виробник продовжував безперервно працювати над поповненням асортименту, удосконаленням складу. І саме завдяки своїй дієвості, великому вибору різних варіантів для догляду за шкірою, косметика продовжує користуватися популярністю до сьогоднішнього дня, тому вимагає особливої уваги.


Що входить в лінійки Clean & Clear, як діє косметика


Переглядаючи каталог продукції Clean & Clear, вдається відзначити, що він включає наступні засоби, призначені для догляду за проблемною шкірою обличчя:


  • лосьйони для обличчя. Вони представлені в декількох різновидах. Є засоби для чутливої шкіри, які надають дбайливу очищувальну дію, є варіанти для боротьби з чорними крапками;
  • гелі для вмивання. Мають відлущувальну, протизапальну, очищуючу дію, результат якого вдається побачити вже після першого застосування;
  • гелі-аплікатори. Призначені для місцевого застосування. Мають протизапальну, відлущувальну дію, не викликають роздратування. Результат від використання стає помітним вже через кілька годин;
  • скраби. Глибоко очищають шкіру, тонізують, усувають чорні точки.

#

#

Використовуючи продукцію Клин енд Клиа в комплексі, вдається досягти помітного результату. Головне - правильно підібрати відповідну лінійку, враховуючи особливості та стан шкіри. У продажу є засоби, що усувають жирний блиск, вугрі, чорні точки. Також виробник пропонує продукцію з тонізуючою дією. Є й варіанти для щоденного профілактичного догляду.


Також важливо пам'ятати про правила застосування, користуватися косметикою регулярно до моменту усунення проблеми. Щодо якості товару хвилюватися не варто. Кожен продукт, що випускається на ринок американським виробником, пройшов повноцінні клінічні дослідження, має відповідні сертифікати.


Де купити продукцію Clean-ClearКупити Клин енд Клиа нескладно. Товари цього бренду в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин Watsons. У каталозі зібрані всі позиції, які необхідні для повноцінного і якісного догляду за шкірою обличчя. А щоб пошук був швидким і ефективним, на сайті передбачений фільтр. Досить вибрати форму продукту, вказати тип шкіри. І система підбере відповідні позиції. Купити гель Clean & Clear, інші товари за об'єктивною ціною. Є послуга доставки по Україні.