2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COREGA-Крем для фіксації зубних протезів Corega Екстра сильний 70 мл-2317810000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COREGA-Крем для фіксації зубних протезів Corega екстрасильний 40 мл-4820127150145-

Продукція бренду Corega стане запорукою Вашої красивої посмішкиУ будь-якому віці ми хочемо мати здорову та красиву посмішку, тому багато людей похилого віку носять знімні протези. Мета протезування - відновлення естетичних та фізіологічних функцій зубів (пережовування їжі, мова, посмішка). Якщо раніше протези виглядали не естетично та викликали у людей дискомфорт, то зараз ця проблема зникла. Але незважаючи на це, ці конструкції потребують грамотного догляду та фіксації, адже надійне прилягання протезу до ясен лише підвищує впевненість у собі.


Типи змінних моделей протезування зубів:  • пластинкові є базою з нейлону зі штучними коронками. Кріпляться за допомогою присосок чи кріплень для опорних зубів;
  • бюгельні – акрилові протези, які аналогічні за конструкцією до пластинкових.


Знімні протези фіксуються до ясен за допомогою спеціального крему. До вибору такого крему варто підходити дуже серйозно, оскільки він взаємодіє зі слизовою оболонкою в ротовій порожнині. Лідером продажу такого товару є торгова марка Corega, яка виробляє вже не перший рік якісну та безпечну продукцію.

Асортимент продукції бренду CoregaЗасіб для фіксації зубних протезів Corega особливо знадобиться у таких випадках:  • під час їжі – оскільки протез надійно зафіксований, ви із задоволенням можете їсти улюблену їжу: вам більше не потрібно буде розрізати на дрібні шматочки або їсти тільки все м'яке;
  • спілкування - коли протез тільки новий, і ми тільки до нього звикаємо, можна помітити, що важко говорити деякі звуки. Засіб для фіксації позбавить вас таких побоювань, і ви будете сміливо вести діалог і сміятися з улюблених жартів.

#

#

Надійно зафіксувати протез вам допоможуть такі засоби:  • крем-фіксатор Corega Захист ясен має ніжну структуру, що допомагає надійно зафіксувати протез на весь день у всіх відділах щелепи; запобігає попаданню залишків їжі під протез;
  • крем-фіксатор Corega екстра сильний із запахом м'яти, який максимально фіксує протез, запобігає його випаданню та попаданню залишків від прийому їжі під протез, що може призвести до запальних процесів ясен.
Як правильно застосовувати крем-фіксатор: порадиЩоб правильно використовувати крем, користуйтеся такими рекомендаціями:  • очистіть та висушіть протез;
  • нанесіть крем на протез невеликими смужками;
  • прополощіть ротову порожнину;
  • вставте протез, щільно притиснувши його до ясен, після чого зімкніть щелепи та потримайте його кілька секунд для кращої фіксації.
Де замовити товари бренду Corega за найвигіднішою пропозицією в УкраїніЗасоби для фіксації протезів від бренду Corega є в асортименті інтернет-магазину Watsons. На сайті ви легко зможете оформити замовлення, а доставка по Києву та решті населених пунктів України допоможе робити покупки, не виходячи з дому чи офісу.Показуйте всім свою гарну посмішку, адже ви цього варті!