3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

REACH-Зубна щітка Reach Stay White Висока жорсткість 1 шт-3574661294940-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

REACH-Зубна щітка Reach Dual Effect жорстка 1 шт-3574660120110-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

REACH-Зубна щітка Reach Dual Effect Середня жорсткість 1 шт-3574660655377-

Зубна щітка Reach для підтримки здоров'я зубів


Регулярна гігієна ротової порожнини потребує якісних засобів для чищення зубів. Популярний німецький бренд Reach виробляє прогресивні щітки для зубів і ясен, що відповідають міжнародним стандартам якості. Регулярні дослідження в області стоматології дозволяють створювати якісні інструменти для підтримки особистої гігієни порожнини рота. Зубна щітка Reach служить для профілактики великого спектра стоматологічних захворювань. Виріб надійно прибирає залишки їжі, попереджає появу нальоту та відкладень, дбайливо піклується про зубну емаль. Після використання щітки Reach користувачі у відгуках відзначили відсутність неприємних відчуттів під час чищення зубів. Завершити процедуру виробник рекомендує ополіскувачем і застосуванням зубної нитки, яка також є в асортименті компанії.


Переваги використання зубної щітки Reach


Причиною популярності щітки Reach серед користувачів стала оригінальна конструкція аксесуара. Фахівці компанії розробили голівку, що має нахил до руків’я під певним градусом. Така конструкція щітки дозволяє легко досягати заднього ряду зубів, забезпечуючи максимально ефективне чищення в домашніх умовах. Виробник приділив увагу також області між зубів, зробивши щетину на голівці інструменту різнорівневою. Виробники марки Reach створили зубну щітку з трьома ступенями жорсткості. Спираючись на рекомендації стоматолога або на ваші індивідуальні вподобання, підберіть аксесуар з м'якою, середньою або жорсткою щетиною. Спеціальна лазерна обробка вберігає емаль від пошкоджень, забезпечуючи м'яке та ефективне чищення. Контролюйте рухи за допомогою м'якої прогумованої ручки, що зручно поміщається в руці та полегшує щоденне чищення зубів.

#

#

Асортимент торгової марки Reach містить наступні товари:


  • Stay White — забезпечує білизну вашим зубам;
  • Dual Effect — для чистоти зубів і масажу ясен;
  • Control — догляд за чутливими яснами;
  • Interdental — ефективно бореться з нальотом;
  • Fresh Breath — видаляє бактерії з ротової порожнини;
  • Wonder Grip — дитяча серія м'яких зубних щіток;
  • набори різних щіток для гігієни всієї сім’ї.

Де купити продукцію Reach: зубні щітки для всієї родини


Купуйте якісні товари від перевірених виробників у інтернет-магазині Watsons. Список каталогу магазину містить продукцію популярних категорій: косметику, побутову хімію, засоби для догляду та підтримки особистої гігієни, якісні дитячі товари, набори та подарунки для всіх членів сім'ї за демократичними цінами. Скористайтеся пошуком по сайту та підберіть оригінальну продукцію, ознайомившись із відгуками наших користувачів та детальною інформацією про товари. Акційні пропозиції та знижки дозволяють власникові картки клієнта заощадити на покупках. Завдяки швидкій доставці по Києву та інших містах України стає можливим замовляти онлайн з будь-якої точки країни.


Продукція Reach для ефективного чищення зубів і гігієни всієї ротової порожнини!