11 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Крем для депіляції Veet для чутливої шкіри з алое вера 200 мл-4680012390144-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Крем для депіляції жіночий Veet для чутливої шкіри 100 мл-4680012390137-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Воскові смужки для епіляції Veet Easy-Gelwax Technology 14 шт-4680012390922-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Віск для депіляції жіночий Veet Теплий 250 мл-5003267101058-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Крем для депіляції в душі Veet для чутливої шкіри 150 мл-4680012390984-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Воскові смужки для тіла Veet Naturals для нормальної і сухої шкіри 20 шт-4607109407349-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Воскові смужки жіночі Veet Easy-Gelwax для чутливої шкіри 12 шт-4680012390953-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Воскові смужки для епіляції обличчя Veet 20 шт-4680012390915-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VEET-Крем для депіляції жіночий Veet для нормальної шкіри 100 мл-4680012390113-

Veet: здоров'я, краса та гладкість шкіри без рослинності


Позбавлятися небажаної рослинності на тілі почали ще в Стародавньому Єгипті: спочатку тілесну чистоту підтримували жерці чоловічої статі, а трохи пізніше волосся стали видаляти також жінки. За ними практику депіляції освоїли греки та римляни. Причому це робили не тільки жінки, а й чоловіки. У більшості світових культур волосся на тілі вважали явищем неестетичним, не гігієнічним і навіть проявом у людині тваринного початку. Для сучасної процедури використовуються депіляційні засоби Veet.


Продукція «Вііт»: традиції якості


Канадський косметологічний бренд Veet існує більше сотні років, а його виникненню сприяла створена на початку минулого століття компанія Neet. По закінченні трьох десятків років, ставши власністю англійської корпорації DAEHealth, бренд отримав нинішню назву та спеціалізувався на виробництві косметики для видалення волосся. Ще через тридцять років компанію придбав нинішній власник.


Успішна діяльність «Вііт» зробила бренд впізнаваним в усьому світі. Щорічно підприємства фірми виробляють близько пів мільйона одиниць тільки депіляційних засобів, якими користуються приблизно тридцять мільйонів жінок. Високі споживчі якості, ефективність, безпека, максимально можливий комфорт процедури — ось секрети успіху косметичних засобів «Вііт». При цьому компанія знаходиться в постійному пошуку та вдосконалює характеристики продукції, використовуючи інноваційні досягнення в цій галузі.


#

#

У нинішньому асортименті депіляційних продуктів:

  • воскові смужки, готові до використання;
  • теплий віск; Мкрем;
  • водостійкі депіляційні суміші, які можна використовувати паралельно з прийняттям душу;
  • креми-спреї, що мають швидкий ефект;
  • препарати, призначені для обробки ділянок шкіри, особливо чутливих до механічного видалення волосся.

Косметика для депіляції Veet


Veet — світовий лідер за якістю та кількістю випущених депіляційних засобів. Особливий інтерес викликають креми: ці продукти у два рази ефективніші за процедуру зрізання волосся бритвою та практично безболісні, чим аж ніяк не може похвалитися традиційна воскова епіляція. Унікальна формула водостійка, нею так само просто користуватися, як скрабом для тіла або гелем для душу. Склад доповнюється екстрактом алое та вітаміном Е, щоб живити шкіру, запобігти подразненню, заспокоїти та пом'якшити її.


Не менш популярні й традиційні воскові смужки. До основного асортименту були розроблені та запропоновані лінійки для воскової епіляції чутливих ділянок шкіри обличчя, зони бікіні. Ці засоби максимально ефективні та забезпечують гладкість шкіри впродовж місяця. Не обійшлося також без корисних добавок: наприклад, один з компонентів смужок — олія ши, що живить і відновлює гідробаланс.


Купити Veet для депіляції у WatsonsВам потрібно придбати депіляційний засіб від Veet? Відвідайте магазин Watsons, що має не тільки точки продажу по всій Україні, а й торговий майданчик в інтернеті. Зручна система фільтрів для пошуку потрібної товарної позиції, кваліфіковані консультації досвідчених співробітників, комфортний сервіс, вигідні ціни — все це зробить ваш шопінг приємним. Зробивши замовлення, ви можете оформити оперативну доставку за допомогою однієї з логістичних компаній України.