VENUS

6 товарів знайдено
Сортувати за:

Асортимент Venus: якісна продукція для гоління


Один з лідерів аксесуарів для гоління Venus, що входить у компанію Gillette, повністю змінив уявлення про цю жіночу процедуру. Сучасні технології дозволили розробити величезний косметичний напрямок з урахуванням особливостей жіночого тіла. Бритовні верстати та додаткова косметика Venus дуже популярна серед жінок по всьому світу.


Фахівці бренду заклали революційні поняття з урахуванням саме жіночого гоління. З виробами бренду після процедури на ніжній шкірі не залишається подразнень, а гладкий ефект помітний впродовж тривалого періоду. Спеціально розроблена в лабораторіях Venus косметика має приємний аромат, розширює можливості видалення небажаних волосків на тілі та підтримує здоров’я шкіри після гоління.


Які косметичні засоби та аксесуари Venus вибрати


Вибирайте якісні гігієнічні інструменти, що зроблять процес гоління приємним і гарантують тривалий гладкий ефект. Бритва та доглядова косметика Venus виконуються з якісних матеріалів, що не спричиняють неприємних відчуттів. Бритва — найпопулярніший засіб для видалення волосків не тільки у чоловіків, а й у жінок. Для жіночої серії фахівці бренду Venus розробили аксесуар із закругленою голівкою, що плаває, захисними подушечками від випадкових порізів і зручним руків’ям з прогумованими вставками для зручності проведення процедури.


#

#

Гострі леза підлаштовуються під різні типи волосків, забезпечуючи моментальний гладкий ефект без великих зусиль. Не варто забувати про гелі з комплексом вітамінів і олій, що дарують легке ковзання. Спеціальні гелі заспокоюють шкіру, зберігають ефект гладкості на тривалий проміжок часу.


Асортимент для гоління Venus представлений наступними категоріями товарів:


  • верстати серій Divine, Breeze, Embrace, Spa, Olay, Sensitive, Snap, Swirl;
  • змінні картриджі з набором лез і доглядовими смужками;
  • гелі для гоління з фруктовими ароматами різного об'єму;
  • подарункові набори з бритвою, картриджами та косметикою.

Де купити оригінальну продукцію та косметику Venus


В інтернет-магазині Watsons можна підібрати необхідні товари для краси та гігієнічних процедур, а також косметичні засоби від популярних брендів за демократичними цінами. Список асортименту магазину містить продукцію перевірених виробників, якості яких довіряють користувачі. Зручний пошук по сайту, відгуки наших покупців та інформація про товари й бренди дозволяє зробити вірний вибір. Робіть покупки під час акцій, купуючи товари для всієї родини за вигідними знижками. Доставка по Києву та інших містах України дає можливість замовити необхідну продукцію онлайн з будь-якої точки країни.


Зробіть процедуру гоління приємною та ефективною з косметикою Venus, представленою на сайті Watsons!