3 товарів знайдено
Сортувати за:

Натуральна косметика Wellness & Beauty


Марка косметичної продукції Wellness & Beauty є частиною компанії Rossmann і має власну мережу магазинів. Це ускладнює можливість її придбання, якщо в конкретному населеному пункті відсутня точка реалізації. Проте, не дивлячись на те, що доглядові засоби випускаються німецьким виробником, їх можна купити в Україні, замовивши на сайті Watsons.


Косметика Wellness & Beauty


Сировиною для засобів бренду є матеріали рослинного походження, отримані шляхом збирання на контрольованих плантаціях. Такий підхід гарантує отримання екологічно та генетично чистого врожаю. Рецептурою препаратів «Велнес енд Бьюті» займаються професійні фітофарм-розробники, а випуск здійснюється на базі інноваційних технологій. Автоматизовані лінії підприємства повністю виключають неточності у виконанні формули продукту в плані співвідношення інгредієнтів.


Пропонована споживачеві косметика містить не менше 90% природних компонентів у вигляді:


  • екстрактів;
  • ефірних олій;

#

#
  • ароматизаторів;
  • мінеральних речовин тощо.

Асортимент бренду Wellness and Beauty, що перекладається як «здоров'я та краса», представлений декількома групами продукції для:


  • молодості обличчя;
  • догляду за тілом;
  • красивих рук і нігтів.

Професійна натуральна косметика з Німеччини вирізняється доступністю цін, що дарує можливість кожній жінці виглядати молодо, почуватися здоровою та наповненою життєвою енергією.


Де купити продукцію Wellness Beauty


Інтернет-магазин Watsons пропонує прекрасній половині людства повний комплекс засобів догляду на сторінках сайту. Постійні клієнти купують тут косметику Wellness & Beauty, таким чином виключаючи ризик отримання фальсифікату.


Пошук відповідного засобу в онлайн-каталозі триватиме всього пару хвилин, а доставка в межах України — до трьох днів («Новою поштою», «Джастін» або «Укрпоштою»). У Києві товари можна отримати, замовивши послуги кур'єра, або забрати самостійно за попередньою домовленістю. Оплатити покупку можна як за передоплатою, так і накладеним платежем. Якщо є сумніви у виборі продукції, зв'яжіться з менеджером компанії, який надасть детальну консультацію.