5 товарів знайдено
Сортувати за:

Додайте в дитинство більше щасливих моментів разом з косметикою Happy Moments «Дракоша»


Перетворити гігієнічні процедури з дитиною на захопливе та радісне заняття легко з правильними дитячими косметичними засобами. Компанія Happy Moments спеціалізується на виробництві товарів для купання, догляду за волоссям і порожниною рота для найменших клієнтів.


В асортименті бренду представлені товари, що підходять для дітей будь-якого віку: ними можуть користуватися як новонароджені, так і підлітки. Косметика здійснює дбайливий вплив на шкіру, м'яко та ніжно очищає її, не спричинюючи подразнень.


Символом продукції з лінійки «Дракоша» Happy Moments є казковий персонаж — кумедний дракон, який сподобається хлопчикам і дівчаткам. Крім веселих героїв, діти полюбляють солодкі аромати, притаманні засобам: малина, баблгам, фруктова м'ята, тропік, яблуко, груша, полуниця, тутті-фрутті та інші.


У перекладі з англійської назва компанії означає «щасливі моменти», та їх у ваших дітей стане набагато більше з косметикою «Дракоша».


#

Які дитячі товари Happy Moments можна купити у «Ватсонс»


Каталог товарів цієї компанії в інтернет-магазині Watsons вирізняється широким асортиментом. Продукція, представлена тут, має два напрямки призначення:


  1. Для купання (шампуні).

Основа мийних засобів — інулін — інгредієнт, витягнутий з кореня цикорію. Він пом'якшує вплив мийних речовин на ніжну дитячу шкіру та стає відмінною рослинною заміною силіконів.


  1. Для догляду за зубами (зубні пасти, ополіскувачі для ротової порожнини).

#

Дитячі молочні та корінні зубки потребують особливого догляду. У формулах зубних паст для дітей міститься діоксид кремнію натурального походження. Також у складі є сорбітол, що отримується з водоростей і плодів рослин.


Робити покупки онлайн у Watsons — просто, швидко та вигідно. Скористайтеся фільтром для швидкого пошуку та оцініть оперативну доставку.


Основні переваги товарів торгової марки Happy Moments


  • Характеризуються ідеальним співвідношенням ціна/якість.
  • Розроблені з урахуванням фізіологічних особливостей дитячого організму.
  • Гіпоалергенні.
  • Не викликають сліз.
  • Мають натуральну основу.
  • Не подразнюють і не сушать дитячу шкіру.

Ключовим мотивом вибору продукції Happy Moments «Дракоша», за відгуками багатьох мам, стало те, що ці засоби роблять купання та гігієнічні процедури приємними та ефективними.