ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ

8 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-Крем для обличчя Черный жемчуг Друге народження денний 45 мл-8714100787694-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-Крем для обличчя Черный жемчуг Друге народження нічний 45 мл-8714100787632-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-Крем для обличчя 56+ Черный Жемчуг Бio-програма 50 мл-8722700848820-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-ВВ-Крем для обличчя Черный Жемчуг Ліфтинг для всіх типів шкіри 46+ 45 мл-8714100712368-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-Сироватка Черний Жемчуг Експерт для Y-зони 30 мл-8714100918562-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ-Крем для обличчя 46+ Черный Жемчуг Бio-програма 50 мл-8714100701133-

Косметика «Чорний жемчуг» - те, що допоможе зберегти вік у таємниціЧорний жемчуг – це відома торгова марка. Її історія відписується з 1996 року, коли на російському ринку вперше з'явився революційний антивіковий крем з високою ефективністю та бездоганною якістю. У Бьюті-індустрії до цього косметики такого рівня не випускалося.
Наступні роки показали, наскільки активно працюють фахівці компанії над розширенням продукції та удосконаленням, всі власні розробки та світові інноваційні рішення швидко втілюються у життя. Тепер асортимент вражає засобами догляду - від кремів і до тканинних масок. Чорний жемчуг - косметика недорога й доступна всім жінкам.

Ассортимент засобівПід відомою торговою маркою на ринку представлений широкий асортимент продукції догляду за шкірою, яка допоможе продовжити молодість та красу. Вибір є у кількох категоріях:  • очищення;
  • маски для обличчя;
  • креми для особи та засоби для додаткового догляду;
  • засоби для догляду за тілом;
  • подарункові набори.


Косметологи всього світу давно довели факт того, що при системному комплексному догляді за шкірою обличчя результат буде ефективнішим і проявиться набагато швидше. Але головний секрет полягає у використанні косметологічних засобів однієї лінії, склади яких мають взаємодоповнюючу дію.


#

#


Доглядати за шкірою просто та зручно:  1. Щоденний догляд – очищення плюс крем. Щоб очистити обличчя, брендом пропонується великий вибір міцелярних вод, пінка-мус для вмивання та молочко, делікатні гелі та лосьйони. На добре очищену шкіру можна наносити крем для обличчя денний/нічний та для очей. Дуже популярні лінії: «Друге народження», «Інтенсивне живлення», «Експерт», «Самомолодження» з програмою на конкретні вікові групи.
  2. Додатковий догляд за обличчям. Для щотижневого пілінгу можна вибрати скраб, покращене живлення забезпечать маски (в асортименті є класичні та новинка у світі бьюті-індустрії – на тканинній основі). У ТОПі продуктів бренду – маска «Чорний Жемчуг Експерт для Y-зони».
  3. Догляд за тілом. У лінії представлені скраби для тіла на натуральній основі, бальзам, шовкове молочко.


Серед різноманітності асортименту кожна жінка може підібрати для себе оптимальний варіант, тим більше, що на всі продукти ціни більш ніж доступні. Особливо улюбленими сучасним красуням стали товари з лінії біопрограми (унікальність її у використанні біокомпонентів виключно природного походження) та продукція, що включає колаген.

Де придбати косметику в Україні?Купити Чорний Жемчуг в Україні ви зможете, якщо відвідаєте інтернет-магазин Watsons. В електронному каталозі великий вибір косметичних засобів від цього бренду, ціна яких приємно здивує. Зручна система пошуку допоможе швидко відібрати потрібну продукцію, додаткові знижки (якщо потрапите на акцію) потішать. Доставка замовлення здійснюється по всій Україні різними способами.