6 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Океанський бриз 300 мл-4820184440418-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Після дощу 300 мл-4820184440449-
03 16 - 12 31
45,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Лимонна свіжість 300 мл-4820184440425-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Квіткова свіжість 300 мл-4820184440432-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Весняні квіти 300 мл-4820184440579-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BREESAL-Освіжувач повітря Breesal Енергія фруктів 300 мл-4820184440586-

Продукція бренду Breesal подарує вашій оселі дивовижний ароматБренд Breesal представляє ефективну лінійку ароматизаторів та нейтралізаторів запаху, створену на основі природних інгредієнтів. Каталог нейтралізаторів запаху та ароматизаторів Breesal представлений засобами в аерозолях, спреях, компактних саше для білизни та взуття та стильних ємностях у вигляді гелевих капсул, аква- та біо-поглиначах запаху для холодильників зі змінним картриджем.Аерозоль призначений для ароматизації приміщень та відмінно усуває неприємні запахи. Його з однаковою ефективністю можна використовувати у приміщеннях різного типу: громадських, побутових, житлових. Після розпилення він швидко поширюється повітрям, залишаючи після себе легкий ароматизований шлейф.


Ароматична саша Breesal у компактній формі забезпечує освіження невеликих замкнутих просторів, таких як полички або шафки. Саші ароматизує, прибирає неприємні запахи, насичує речі легкими, невловимими нотками аромату, прибираючи відчуття після зберігання та прання.

Які замовити товари бренду Breesal: широкий вибір ароматівВиробник представляє великий список вишуканих парфумерних композицій:  • «Енергія фруктів» - свіжий насичений запах наповнює неймовірною енергією та драйвом!
  • «Океанський бриз» має приємний аромат легкого морського вітру, який наповнює приміщення свіжістю та гармонією.
  • «Квіткова свіжість» дозволить оселитися у вашому будинку запаху духмяних квітів, що дурманить.
  • «Після дощу» подарує відчуття легкості та свіжості повітря, насиченого вологою, як після літньої грози.
  • «Лімонна свіжість» - освіжаючий цитрусовий аромат подарує вам бадьорість та гарний настрій.
  • «Весняні квіти» подарує вашому будинку чудовий аромат яскравої квіткової композиції.


Як користуватися аерозолемПеред застосуванням струсіть флакон протягом 2-3 секунд. Розпиліть аерозоль у вертикальному положенні в центр приміщення протягом кількох секунд. Не використовуйте у джерелах відкритого вогню, не куріть під час розпилення, зберігайте далеко від джерел займання та харчових продуктів.


#

#


Інформація про бренд BreesalБільшість людей мріє про те, щоб їх постійно оточували приємні запахи, а також намагаються захистити від негативних ароматів своє житло, одяг та взуття. У цьому найкращими помічниками завжди будуть нейтралізатори запаху та ароматизатори з асортименту товарів Breesal. Ця торгова марка належить компанії UPECO, яка з 1995 року створює різноманітні побутові товари для комфортнішого побуту своїх шанувальників.Производителем заключаются договора с ведущими заводами, оборудованными современными производственными линиями, на которых и создается товарный ряд бренда под строгим контролем UPECO.Виробником укладаються договори з провідними заводами, обладнаними сучасними виробничими лініями, на яких створюється товарний ряд бренду під строгим контролем UPECO.Продукція Breesal відрізняється ефективною нейтралізацією запаху, її склад розроблений таким чином, щоб руйнувати цілісність молекул небажаних запахів, не даючи їм можливості витати у повітрі, при цьому не викликаючи алергічних реакцій та поганого самопочуття людей та свійських тварин. Виробник застосовує у процесі виробництва натуральні компоненти та рослинні олії, які забезпечують ефективність продуктів бренду та приємний легкий аромат.

Придбати відповідний продукт із лінійки засобів торгової марки Breesal за максимально вигідною ціною ви можете, скориставшись послугами інтернет-магазину Watsons. Доставка здійснюється не лише по Києву, а й до інших населених пунктів України.