SODASAN

16 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SODASAN-Засіб для миття підлоги органічний Sodasan 1 л-4019886000772-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SODASAN-Засіб для ванної кімнати Sodasan органічний 500 мл-4019886019569-

Sodasan - органічна альтернатива


21 століття можна сміливо назвати століттям захисту навколишнього середовища. Адже саме в наші дні стало модним піклуватися про планету. І ця тенденція внесла значні корективи в повсякденне життя людства, повернувши звичне уявлення про догляд за будинком протилежною стороною.Ще зовсім недавно ніхто не замислювався, яку колосальну шкоду людина завдає природі, використовуючи звичайні засоби для чищення. Адже свою задачу вони виконували відмінно, ідеально очищаючи, відмиваючи та відпираючи. Однак ефективні хімікати виявилися неймовірно небезпечними не тільки для бруду, а й для навколишнього середовища.


В кінці минулого століття, коли люди повною мірою усвідомили небезпеку того, що відбувається, на ринку засобів по догляду за будинком стали з'являтися перші альтернативні бренди, які розробляють продукцію з безпечним складом і результативною дією. Одним з таких новаторів став органічний бренд Sodasan.


Sodasan врятує світ


Купити порошок Sodasan, іншу продукцію бренду варто тому, що це німецька безпечна побутова хімія, яка здатна навести ідеальну чистоту в будинку. Перша і єдина мета бренду - виробляти чистячі засоби, які не будуть забруднювати природу, а значить, будуть безпечними для людини.


Для виробництва побутової хімії Sodasan використовується сировина виключно природного походження. Німецькі фахівці повністю відмовилися від будь-яких синтетичних добавок, хлору, ароматизаторів та консервантів, взявши за основу для своїх рецептур рослинну олію. Крім того, абсолютно всі відходи, пов'язані з виробництвом, піддаються вторинній переробці.


#

#

Що пропонує Sodasan


Перед тим як купити продукцію Sodasan, потрібно ретельно вивчити асортимент, щоб підібрати оптимальний варіант для своїх потреб. Адже лінійка представленої побутової хімії досить велика і різноманітна:


 • засоби для миття посуду та посудомийних машин;
 • засоби для прання;
 • засоби для прибирання;
 • антибактеріальні засоби;
 • мила;
 • дитяча лінія.

Кожна з перерахованих категорій має великий вибір органічних представників.


Щоб випробувати продукцію в дії, варто купити дитячий порошок Sodasan, адже діти перші реагують на зміну якості життя. Ви обов'язково помітите різницю після прання і захочете придбати і засіб для своїх речей. Спробувавши одного разу, ви повністю віддасте перевагу екологічній побутовій хімії.


Чому варто довіритися Sodasan


Якщо ви ніяк не зважитеся купити засоби Sodasan, зверніть увагу на їх незаперечні переваги:


 • європейська якість;
 • абсолютна безпека і ніякої шкоди для здоров'я;
 • турбота про навколишнє середовище;
 • економічна витрата;
 • ефективність в дії;
 • сертифіковане виробництво.


Тепер готові пробувати? Щоб купити Sodasan в Києві або в інших містах України, оформляйте замовлення з доставкою на сайті інтернет-магазину Watsons. Не витрачайте час на пошук кращої ціни. Відкривайте каталог, і ви побачите, що самі привабливі пропозиції тут. Оригінальний товар еко-бренду Sodasan представлений у великому асортименті, і завжди в наявності.