3 товарів знайдено
Сортувати за:

Бренд Soffione - надійний виробник паперової продукціїТовари бренду Soffione виготовляються на потужностях Київського картонно-паперового комбінату — одного з небагатьох підприємств повного циклу у Східній Європі. Багаторічний досвід та сучасне обладнання європейських виробників дозволяють виробнику надавати споживачам вироби високої якості за помірними цінами.ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» входить до складу австрійської компанії Pulp Mill Holding. За обсягом виробництва компанія виробляє близько 30% усієї паперової продукції в Україні. Перероблений папір є основною сировиною, яка використовується у виробництві, та щодня на комбінаті переробляється понад 1550 тонн вторинної сировини. Щорічно близько 700 підприємств України та інших країн купують продукцію Київського картонно-паперового комбінату.


Місія компанії відображена у списку ключових стратегічних цінностей: • Забезпечення клієнтів високоякісною картонною та паперовою продукцією.
 • Збереження довкілля з допомогою використання сировини, ресурсозберігаючих технологій, випуску екологічно чистої продукції.
 • Збереження лідуючих позицій на внутрішньому та європейському ринках за рахунок задоволення вимог споживачів та упередження їх очікувань.
 • Зміцнення репутації надійного партнера по відношенню до підрядників та замовників.
 • Команда несе відповідальність перед клієнтами, партнерами та співробітниками, поважаючи внесок один одного у спільні цілі.


Відстеження якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва, починаючи від вхідного контролю сировини до перевірки готової продукції. Вимірювальну лабораторію комбінату атестовано на проведення випробувань відповідно до вимог відповідних технічних умов та державних стандартів, в яких зазначені параметри контролю. Лабораторія оснащена сучасним випробувальним обладнанням, що дозволяє з високою точністю проводити вимірювання. Постійний контроль санітарно-гігієнічних виробів — рулончиків туалетного паперу, паперових рушників проводиться безпосередньо на лініях їх виготовлення на робочих місцях, контрольні аналізи проводяться в лабораторії.


#

#


Замовити товари бренду Soffione: вибір продуктівШирокий асортимент товарів Soffione можна розділити на такі основні категорії: • Туалетний папір


 • Туалетний папір від бренду Soffione дозволить додати комфорт у повсякденне життя кожної сім'ї. Кожна людина унікальна, тому продукція розрахована на різних споживачів. Представлено велику різноманітність розмірів упаковки, тиснення, ароматизації, кількості шарів та кольорів.  Продукція виготовлена з первинного або переробленого волокна з турботою про навколишнє середовище, гарантуючи, що щоденне використання продуктів безпечне та надійне. • Паперові рушники


 • Бренд Soffione пропонує широкий і постійно зростаючий асортимент товарів для підвищення зручності у вашому будинку у вигляді паперових рушників підвищеної поглинання, міцні, функціональні та стильні. Вироби економічні, безпечні, виготовлені з натурального волокна, вирізняються високою якістю.  Купити якісну паперову продукцію ви можете у каталозі інтернет-магазину Watsons. Доставка можлива по Києву та іншим містам України.