3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MAJORETTE-Іграшка Majorette Машина в асортименті 1 шт-3467452035832-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MAJORETTE-Іграшка Машина металева Majorette Вінтаж з карткою 1 шт-3467452030189-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MAJORETTE-Іграшка Машина металева Majorette Premium з карткою 1 шт-3467452037744-

MAJORETTE - перший французький виробник мініатюрних автомобілівІграшки іменитого французького бренду MAJORETTE гідно оцінили автолюбителі та колекціонери всього світу. Протягом багатьох років компанія є партнером автомобільної промисловості. Завдяки цьому спеціалісти розробляють дуже реалістичні моделі авто з дотриманням масштабів.


Асортимент товарів MAJORETTE вражає. Він включає легкові автомобілі, комерційну та будівельну спецтехніку, гоночні моделі, ігрові набори. Машинки подобаються не лише дітям, а й дорослим завдяки наявності реалістичних функцій, преміальному дизайну. При виробництві використовують міцний метал та пластик, що гарантують тривалий термін служби.

Історія французького брендуСекрет успіху компанії полягає у поєднанні традицій та актуальних інновацій. Виготовлення Емілем Вероном у 1960 році першої іграшкової залізниці у Франції започаткувало бренд. Трохи згодом він почав випускати мініатюрні авто, завдяки чому популярність автора зросла.Істотно розширився асортимент у 1987 році, коли заводи перенесли до Азії. На фабриках у Таїланді суворо дотримуються високих європейських стандартів якості та безпеки. Там невпинно працюють 600 фахівців із високою кваліфікацією.

Переваги товарів MAJORETTEНезважаючи на те, що ринок іграшок переповнений різноманітними брендами, які випускають машинки, саме MAJORETTE довгі роки займає лідируючі позиції. Це можливо завдяки наступним перевагам:


#

#


  1. Чудова деталізація виробів. Це справжні технологічні шедеври, які мають реалістичну зовнішню конструкцію.
  2. Зносостійкість. Всі вироби, які представлені у каталозі, проходять ретельну перевірку на безпеку здоров'я дітей. Завдяки добірним матеріалам та надійному закріпленню дрібних деталей хлопці можуть насолоджуватись грою з машинками вже з 3 років.
  3. Широкий асортимент. Гідний вибір транспортних засобів французького бренду здатний вразити навіть досвідчених колекціонерів.


Замовити товари бренду MAJORETTE за лічені хвилини можна в інтернет-магазині Watsons. У продажу є різноманітні машинки та інші цікаві аксесуари.

Купити іграшки з доставкою у WatsonsМи пропонуємо оригінальні творіння MAJORETTE на будь-який смак. Замовити моделі, що сподобалися, з доставкою по Україні можна на сайті, або по телефону. Ціни на весь асортимент вас приємно здивують.