7 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORIGINAL SOURSE-Гель для душу Original Source Lime Сoconut Milk Moist 250 мл-5000101189333-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORIGINAL SOURSE-Гель для душу Original Source Water Infusions 250 мл-5000101502514-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORIGINAL SOURSE-Гель для душу Original Source Sweet Apple & Vanila Moist 250 мл-5000101189418-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORIGINAL SOURSE-Гель для душу Origanal Source Raspberry&Rose Water 250 мл-5000101502187-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORIGINAL SOURSE-Гель для душу Original Source Cherry & Almond Moist 250 мл-5000101189760-

Отримайте природний ресурс у засобах від бренду Original SourceПрийміть душ, відкрийте пляшку гелю Original Source, наповненого 100% натуральним ароматом, та вивільніть силу природи.Британський бренд Original Source відданий переконанню, що все починається з природи. Це надихає досвідчених парфумерів компанії на пошуки найкращих натуральних ароматів по всьому світу. Бренд робить все, щоб люди почували себе добре, вибираючи оригінальне джерело.
Весь асортимент товарів Original Source отримав веганський сертифікат Vegan Society з 2003 року, а це означає, що компанія офіційно сертифікована як не підтримуюча жорстокість, і з гордістю наносить логотип PETA Cruelty-Free на всі свої упаковки. Продукти не містять інгредієнтів тваринного походження та не тестуються на тваринах, всі виробничі процеси вільні від речовин тваринного походження, побічних продуктів та похідних.Упаковка, яку компанія використовує нині, є цілком придатною для вторинного перероблення. Ще у 2019 році було скорочено кількість пластику у пляшках обсягом 250 мл на 8,6%. Продовжується робота над інноваційними способами подальшого скорочення використання пластику або повної відмови від нього.Крім того, спеціалізоване виробництво Original Source з червня 2018 року використовує 100% відновлювану енергію. А для оцінки дії ароматів на навколишнє середовище використовується інструмент Green Motion, заснований на принципах зеленої хімії. Це дозволяє контролювати виробництво натуральних ароматизаторів та робити все можливе, щоб зменшити їх вуглецевий слід.

Секрети компонентів продукції бренду Original SourceМало того, що продукція веганська, весь список продукції виготовлений з натуральних інгредієнтів, без мікропластику, без SLS і SLES, без парабенів, а в основі формул — 100% м'які очищувальні засоби, що біорозкладаються, на рослинній основі. Виберіть відповідний засіб для миття тіла, рук і шматкового мила, наповнених корисними речовинами:


#

#


  • оригінальний гель для душу з малиною та ваніллю;
  • гель для душу з цитрусовим натхненням лимона (з ефірними оліями справжнього лимона сицилійського) і чайного дерева;
  • м'ятний гель для душу з ефірної олії Mentha Arvensis з фірмовим ефектом приємного поколювання;
  • освіжаючий цитрусовий гель для душу з ефірною олією лайма, вирощеного в Південній Америці.


При виробництві використовуються тільки натуральні ароматизатори, які створюють приголомшливі поєднання, такі як солодке яблуко та ваніль, лайм і кокосове молоко, лимон і чилі (чоловічий аромат), малина та рожева вода, вишня та мигдаль – великий вибір задовольнить навіть найвибагливіші нюхові рецептори.У компанії Original Source дбають про те, звідки беруться інгредієнти. Ось чому інтенсивні натуральні аромати створюються із турботою про людей та природу. Наприклад, м'ята поставляється з Індії, а олію одержують із листя, яке зрізають вручну прямо над коренем, щоб забезпечити мінімальну шкоду. Зібране листя сушать на відкритому повітрі, а потім воно стає ефірною олією, яка входить до складу гелю для душу.Також компанія використовує пальмову олію, що має унікальні властивості, які роблять її ідеальним для багатьох продуктів. Бренд співпрацює з фондом Earthworm, щоб гарантувати, що всі запаси пальмової олії контролюються і незалежно підтверджуються даними супутників та радарів на відсутність вирубки лісів.Замовити товари бренду Original Source за доступною ціною можна за допомогою каталогу інтернет-магазину Watsons. Доступна широка різноманітність методів доставки по Києву та всій Україні.