BIO NATURELL

14 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BIO NATURELL-Рідке мило Bio Naturell Лотос і алое 500 мл-4820168431319-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BIO NATURELL-Рідке крем-мило Bio Naturell Персик 500 мл-4820168431432-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BIO NATURELL-Крем-гель для душу Bio Naturell Мед і молоко 500 мл-4820168431722-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BIO NATURELL-Крем-гель для душу Bio Naturell Персик і молоко 500 мл-4820168431685-

BIO NATURELL: що це за бренд, і що хороше він тобі пропонує?


BIO NATURELL — це один з нових брендів в Україні. Він з'явився недавно, але вже встиг привернути до себе увагу споживачів. Цей бренд входить до складу добре відомої української косметичної компанії «Ельфа» (в неї також увійшли такі ТМ як «Зелена аптека», «Salon SPA collection», «Магія трав» та інші, зокрема власна фармацевтична фабрика). Розуміючи, хто виробник, і на якому гідному рівні представлені інші його продукти, ти, напевно, захочеш ознайомитися з асортиментом нового бренду ближче.


Загальні особливості та переваги продукції бренду


BIO NATURELL — це ціла серія популярних гігієнічних засобів, призначених для використання всією родиною. Завдяки своїм властивостям кожен її продукт задовольняє потреби користувачів, а також тішить доступністю ціни. Варто підкреслити, що це бюджетна продукція, що приємно дивує якістю.

Особливістю засобів є застосування в процесі виробництва натуральних компонентів і лікарських рослин, а також насиченість фруктовими ароматами. Приємно також те, що кожна одиниця поміщена в яскраве та гарне пакування, що одним своїм виглядом підіймає настрій.

Серед переваг, що стимулюють купити BIO NATURELL, можна виділити:


  • універсальність застосування — підходить чоловікам і жінкам, підліткам і людям похилого віку;
  • природну основу — натуральність компонентів надає продукту корисні властивості та робить його безпечним;

#

#
  • цінову доступність — товари вітчизняного виробника обійдуться дешевше, ніж імпортні, адже в їхню вартість не закладаються витрати (транспортування, митниця);
  • великий асортимент продукції — є лінії для догляду за волоссям, для гігієни тіла.

Асортимент, пропонований BIO NATURELL


Одним з найулюбленіших і найпопулярніших продуктів стало рідке мило BIO NATURELL. Наприклад, лінія «Лотос і алое». Це мило дбайливо захищає шкіру, має антисептичну дію, гіпоалергенне, живить і попереджає сухість (завдяки наявності гліцерину в складі).


Відмінно проявили себе різноманітні шампуні. У колекції є склад вітамінний з ромашкою, живильний на яєчній основі, ніжний з персиком і молоком, відновлювальний з кропивою та зміцнювальний з лопухом. Особливий попит має шампунь «7 трав».


Для догляду за волоссям можна від BIO NATURELL купити бальзам-маски зі складами, що чудово комбінуються з шампунями. Тут є засоби з ромашкою, лопухом, кропивою, «7 трав» та інші.


Придбання засобів BIO NATURELL в Україні


Якщо тебе зацікавило рідке мило BIO NATURELL або ти хочеш придбати інший продукт бренду, заходь в інтернет-магазин Watsons, де в каталозі представлений широкий асортимент товарів. Для того, щоб швидко зробити вибір, скористайся системою пошуку, це зручно та просто. Тебе приємно здивують ціни та різні пропозиції для клієнтів (акції, бонусна програма), а також вибір зручного способу доставки по Україні.