4 товарів знайдено
Сортувати за:

Felce Azzurra — чистота, свіжість і вишукані аромати від найкращого італійського бренду


Felce Azzurra — бренд, що впевнено вийшов на світовий ринок і з кожним днем підкорює все більше українців, що встигли помітити та оцінити його продукцію. Торгова марка відзначила свій півстолітній ювілей, довівши, що має намір йти вперед, не зупиняючись.


Випускається продукція бренду під патронатом Paglieri — італійської компанії зі світовою популярністю. Торгова марка спеціалізується на виробництві засобів для прибирання в будинку та для особистої гігієни.


Бренд Felce Azzurra: особливості продукції


Гігієнічна продукція, що випускається «Фельче Азура», прекрасно підходить для всіх членів сім’ї, в ній немає небезпечних або алергенних речовин, тому її може використовувати будь-хто. Felce Azzurra тішить різноманітним асортиментом.


Окремо варто відзначити, що випуск засобів гігієни «Фельче Азура» на виробництві відповідає стандарту якості ISO 9001:2015. Сировина та технологічні процеси знаходяться під ретельним контролем. Продукція розробляється під управлінням головної компанії Paglieri, в розпорядженні якої є власна сучасна парфумерна лабораторія.


#

#

Асортимент Felce Azzurra


Широкий асортимент продукції Felce Azzurra містить безліч найменувань товарів, що діляться на дві великі групи:


  • для особистої гігієни;
  • для дому.

Для особистої гігієни пропонується великий вибір розкішних гелів для душу, рідкого мила та комбінованих засобів «гель для душу + піна для ванни». Вирізняються вони дуже стійким і вишуканим ароматом, приємними відчуттями на шкірі, чудовими пінними якостями та зручним змиванням (не залишають відчуття плівки). Вони прекрасно очищають шкіру та забезпечують додатковий догляд за нею. Відмінні відгуки отримали спеціальні гелі для інтимної гігієни.


У групі товарів побутового користування (для будинку) асортимент представлений кондиціонерами для білизни, ополіскувачами, унікальними засобами-пом'якшувачами тканини, гелями для прання. Можна також від Felce Azzurra купити універсальні засоби для чищення та склади для миття підлоги.


Де продається Felce Azzurra в Україні?


Якщо ти зацікавилася продукцією Felce Azzurra, купити її найкраще буде в інтернет-магазині Watsons. Тут великий вибір і приємні ціни, а замовити вподобаний товар можна в пару кліків і з доставкою по всій Україні (не тільки в Києві).Щоб знайти потрібний товар було простіше, пропонується скористатися фільтром для прискорення пошуку. Гарантується постачання оригінальної продукції бренду за хорошою ціною (часто — зі знижкою в рамках щотижневих акцій і за умовами спеціальної бонусної програми для постійних покупців).