DELAMARK

36 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DELAMARK-Кондиціонер для білизни DeLaMark Екологічний 2 л-4820152331397-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DELAMARK-Засіб для прання Delamark Color 2 л-4820152330864-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DELAMARK-Засіб для прання універсальний Royal Powder De La Mark 2 л-4820152330895-

DeLaMark — усе для бездоганної чистоти


DeLaMark стрімко підкорює ринок України. Цей бренд пропонує господиням екологічно чисті та безпечні для здоров'я і навколишнього світу товари для будинку. З кожним днем армія його шанувальників поповнюється новими прихильниками, а лінійки продукції — новим асортиментом.


DeLaMark: про бренд, його продукцію та її особливості


DeLaMark є українським брендом. Його історія починається з 2008 року та пов'язана з постачанням у країну першого у світі безфосфатного порошку для прання білизни, випущеного японськими фахівцями (як відомо, Японія — «родоначальниця» безпечної побутової хімії).


Фахівці компанії активно займалися власними розробками, й незабаром у торгових мережах України з'явилися якісні вітчизняні екопродукти для забезпечення чистоти в кожному будинку. Також бренд отримав міжнародний сертифікат «Жива планета» (відповідно ISO 14024). Сьогодні продукція компанії реалізується не тільки на українському ринку, а й експортується в інші країни.

#


#

Продукція «Деламарк» розробляється виключно з безпечних компонентів за унікальними інноваційними рецептурами. Зі складу виключені агресивні речовини (фтор, хлор, парабени) та замінені не менш ефективними аналогами. Також не використовуються компоненти тваринного походження.


    Українська торгова марка представляє сьогодні кілька лінійок безпечних товарів:


  • для екопрання;
  • для екоприбирання;
  • для екомиття посуду;
  • екокосметика для волосся та тіла;
  • дитяча еколінія.

Продукція надходить у продаж як окремими одиницями, так і наборами, укомплектованими виробником. Наприклад, можна купити «Набір для прибирання кухні», «Набір для ванни та туалету», «Чистота про запас» (містить екозасоби для миття посуду в посудомийній машині: порошок, сіль і ополіскувач). Є й багато інших варіантів, тому ти без зусиль підбереш відповідний.


Серед найпопулярніших серед українців продуктів «Деламарк», які купують окремо, можна виділити:


  • кондиціонери-ополіскувачі для білизни;
  • засіб для прання безфосфатний універсальний;
  • концентрований пральний порошок.

Кондиціонери-ополіскувачі надають білизні витонченого аромату, додають шовковистості, додатково дезінфікують і спрощують прасування, наділяють антистатичними властивостями. Підходять для всіх типів тканини, можуть доповнювати ручне або машинне прання. Концентрований порошок від DeLaMark — це не тільки екологічно, а й досить економно. Він розрахований на універсальне застосування (для різних типів білизни, світлих і кольорових речей), а 1 кг цього порошку вистачає на 30 прань.


Вигідне придбання продукції «Деламарк»


Якщо тебе зацікавила продукція DeLaMark, купити її за вигідною ціною ти зможеш в інтернет-магазині Watsons. Тут товари для будинку представлені у великому асортименті, а швидко знайти та замовити потрібну товарну позицію можна, скориставшись фільтром для прискореного пошуку.


На сайті ціни помірні й адекватні, а також часто проводяться акції та робляться знижки (такі товари відзначені жовтими цінниками), завдяки чому покупка стає ще вигіднішою та приємнішою. Замовлений товар тобі надішлють зручним способом: доставка здійснюється по Києву та інших населених пунктах України (варіанти вказані в окремому розділі інтернет-магазину).