LAB.NIGY

7 товарів знайдено
Сортувати за:

LAB.NIGY – унікальний підхід до вашої шкіриВ основі косметики французького бренду Topicrem лежать розробки лабораторії Nigy Charlieu, що повністю відповідають світовим стандартам. Косметичні продукти LAB.NIGY отримали визнання провідних лікарів-дерматологів, професійних косметологів та фармацевтів.Першим засобом, який випустила торгова марка, стала емульсія, що суперзволожує, для сухої шкіри тіла. Її розробили спеціально для сина одного зі співробітників лабораторії: шкіра хлопчика була дуже сухою та схильною до роздратування, тому вимагала делікатного догляду. Засіб виявився результативним і приніс популярність бренду, а незабаром асортимент Topicrem поповнився новими ефективними продуктами.


Сьогодні в колекції LAB.NIGY Topicrem є все для дбайливого та безпечного догляду за шкірою. Косметика виготовляється з натуральних компонентів та повністю гіпоалергенна, що підтверджують міжнародні сертифікати.Асортимент товарів LAB.NIGY включає косметичні засоби для регулярного догляду, а також профілактичну та лікувальну косметику для шкіри. У колекції можна знайти універсальні продукти для всіх членів сім'ї – дорослих, підлітків, дітей молодшого віку та навіть новонароджених. Косметика Topicrem відповідає найвищим стандартам і сьогодні експортується до багатьох країн світу.

Бережна косметика по догляду для всієї родиниКосметичні засоби Topicrem відрізняються безпечними натуральними складами та повністю гіпоалергенні. Це універсальні засоби для всіх і кожного, незалежно від статі, віку та способу життя. Щоб створювати ефективні формули засобів догляду, фармацевти досліджують причини дерматологічних захворювань та розробляють способи вирішення різних проблем.Важливий нюанс: незважаючи на безпеку та універсальність лікувальної косметики, перед її застосуванням необхідно консультуватися з дерматологом, особливо при серйозних захворюваннях шкіри.
#

#


Переваги косметичних засобів LAB.NIGY:  1. Висока ефективність. Косметика Topicrem швидко усуває проблему, забезпечуючи дбайливий догляд та покращуючи стан шкіри. Вміст активних речовин добре збалансований, що дає результат і забезпечує переносимість.
  2. Зволожена шкіра цілодобово. Коли дотримується водний баланс, клітини шкіри набагато швидше відновлюються.
  3. Доведена якість, корисність та безпека. Косметику розробляють та тестують досвідчені лікарі-дерматологи та професійні косметологи. Препарати мають сертифікати якості та безпеки.
Де замовити товар бренду LAB.NIGY за доступною ціною?Придбати унікальну косметику від французького бренду LAB.NIGY з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Watsons. У каталозі представлені універсальні засоби для делікатного догляду за шкірою для всієї родини:  • гелі для тіла, що очищають;
  • міцелярна вода для обличчя;
  • зволожуючі емульсії;
  • ультразволожуючий бальзам для губ та інші.


Бренд LAB.NIGY - це висока якість, натуральні безпечні склади, ідеальний захист та зволоження для чутливої шкіри. Ви побачите результат вже після першого використання, найголовніше – застосовувати продукт згідно з інструкцією виробника.