NO GREEN HOME

11 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NO GREEN HOME-Крем чистячий універсальний ЕКО nO% Green Home 500 мл-4823080002803-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NO GREEN HOME-Еко-гель для миття посуду nO% green home з вугіллям 500 мл-4823080004845-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NO GREEN HOME-Еко-кондиціонер для білизни nO% Green Home Magic Fresh З екстрактом алое та лотосу 1 л-4823080004302-

Засоби бренду NO GREEN HOME дбають про чистоту вашого будинку та природуБренд NO GREEN HOME представляє засоби для чищення та миючі засоби, які відрізняються оптимальними екологічними характеристиками в поєднанні з запобіганням забруднення стічних вод і максимально раціональним використанням природних ресурсів.Український бренд належить до групи компаній «Фармацевтичний науково-дослідний центр «Альянс краси»», і до сімейства брендів також входять такі відомі імена, як Viva Oliva, Sun Day, Natural Spa, Green Collection, Angry Birds, Detox Expert, Family Doctor та інші.
Підприємство «Альянс краси» розпочало свою діяльність у 2000 році спочатку як дистриб'ютор, а потім і як виробник косметичної продукції, і з того часу значно розширив свій список каталогу. Сьогодні торгова марка лідирує на вітчизняному ринку та постачає свої товари далеко за його межі. Головним секретом успіху є висока якість засобів за помірною ціною.

Широкий асортимент товарів NO GREEN HOMEВеликий вибір категорій продукції охоплює практично всі потреби чистоти в будинку:  • Еко-гелі для прання та ополіскування білизни (миючі продукти для різних типів тканин «Color Expert», «Universal Total», кондиціонери «Magic Fresh» та «Comfort Sensitive»). Підходять для пральних машин будь-якого типу, діють навіть у холодній воді.
  • Еко-гелі для миття посуду (з натуральною гірчицею, харчовою содою, яблучним оцтом). Чудово справляються з жиром та різними забрудненнями, можуть використовуватися для очищення дитячого посуду з різних матеріалів, а також для миття овочів та фруктів.
  • Чистячі гігієнічні еко-засоби для плит, мультиварок, мікрохвильових печей, холодильників і кухонних поверхонь. Ефективно справляються навіть зі стійкими та застарілими забрудненнями, нейтралізують запахи, не потребують абразивного тертя.
  • Рідке господарське еко-мило. Підходить для миття посуду та дбайливого очищення будь-яких поверхонь, прання та збирання, не залишає розлучень. Збагачений органічним гліцерином.
  • Еко-гелі та ополіскувачі для посудомийних машин з фруктовими кислотами (Expert 2 in 1, Brilliant Shine and Protect). Дарують бездоганну чистоту та блиск без зусиль, можуть використовуватися навіть за низькотемпературних режимів.#

#


При виробництві та створенні продукції враховується ідеальне співвідношення миючих та чистячих показників з екологічністю стосовно природи та безпекою для людини.Рецепти формул засновані на використанні інгредієнтів натурального походження, які від природи мають очищувальні властивості та характеризуються здатністю до біологічного розкладання.Замовити товари бренду NO GREEN HOME з максимальною зручністю та оперативною доставкою по Києву та всій Україні ви можете в інтернет-магазині Watsons.