3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DEBA-Дезодорант-ролик для тіла DeBa Citrus Fresh для жінок 50 мл-3800038941699-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DEBA-Дезодорант-ролик для тіла DeBa Vanilla 50 мл-3800038941712-
03 16 - 12 31
38,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DEBA-Дезодорант-ролик для тіла DeBa Aloe Vera для жінок 50 мл-3800038941729-

Багатий асортимент товарів Deba задовольнить будь-які потреби у доглядіДля бренду Deba важливо, щоб кожна людина відчувала себе особливою. Для цього компанія пропонує великий вибір високоякісної продукції болгарського виробництва за розумними цінами, щоб кожен покупець почував себе красивим та цінним.


Бренд Deba представляє засоби для догляду у списку категорій: • Догляд за обличчям


 • Маски, креми, гелі для вмивання, сироватки, флюїди, олії, відлущувальні засоби, пілінги, тоніки, міцелярна вода, еліксири. • Догляд за тілом


 • Дезодоранти, олії, креми для зволоження та депіляції, засоби для догляду за шкірою рук та ніг, спреї, лосьйони, гелі. • Догляд за волоссям


 • Шампуні, олії, кондиціонери, маски та інші продукти, такі як хінінова вода.

Надихаюча історія бренду Deba як частини RubellaТоргова марка Deba відноситься до групи брендів під керівництвом компанії Rubella з багатою історією. Заснована в 1980 році в Болгарії, Rubella вже до 2001 року набуває широкого поширення по всій країні. Згодом марка стає все активнішою на ринку і отримує кілька всесвітньо визнаних сертифікатів якості продукції та роботи. Далі — набуває одного зі своїх основних конкурентів на болгарському ринку — Alen Mak (одне із найстаріших косметичних підприємств у Болгарії, яке працює з 1892 року).
#

#


Сьогодні Rubella є найбільшим виробником косметики в Болгарії з повагою до традицій та великим досвідом у цій галузі. Компанія експортує понад 85% своєї продукції як під власними брендами, так і під приватними торговими марками у понад 55 країн.Виробник має великий портфель продуктів, який включає:

 1. Догляд за шкірою.
 2. Догляд за волоссям.
 3. Догляд за ротовою порожниною.
 4. Догляд чоловіків.
 5. Догляд для дітей.


Під керівництвом професіоналів, що працюють у компанії, розробляється та виробляється найкраща інноваційна, ефективна та безпечна косметика за розумними цінами, призначена для всієї родини, яка дозволить кожному почуватися щасливим.Цінності бренду: • Інновації, які є ключем до успіху, тому Rubella прагнуть бути в курсі тенденцій і навіть випереджати їх.
 • Бренд високо цінує задоволеність своїх клієнтів та партнерів зі співпраці.
 • Відданість - це основа довгострокового успіху, тому що визначає взаємну довіру виробника та покупця.
 • Амбіції — головний чинник успіху та зростання.
 • Послідовність у діяльності — саме з нею приходять найкращі результати роботи.
 • Постійне оновлення та модернізація виробничих потужностей та робочих процесів, щоб підвищити їх ефективність та відповідати найвищим стандартам безпеки праці, інновацій та технологій.
Rubella бере на себе відповідальність перед клієнтами та партнерами, дотримуючись найвищих стандартів у галузі косметики. Продукція проходить суворий аудит з боку всесвітньо визнаних організацій, які видають сертифікати, які б підтверджували відповідність їх вимогам.Компанія вкладає багато уваги та турботи у вироблені продукти, починаючи з вибору сировини та закінчуючи впровадженням інноваційних технологій, невтомністю та ентузіазмом співробітників та партнерів для досягнення результатів найвищої якості.Замовити товари бренду Deba з мінімальними зусиллями ви можете, скориставшись каталогом інтернет-магазину Watsons. Доставка по Києву та інші населені пункти України порадує вас своєю оперативністю.